Wystawiam po raz kolejny te oto torebkę. Osoba, która ją wygrała się wycofała, nieładnie postąpiła no ale trudno się mówi, są ludzie i "ludzie", nie każdy potrafi być słowny...
Tym razem żeby nie było licytowania od 1 stardollara (bo to mnie tylko rozśmiesza) ustalam cenę wywoławczą 90$. Od razu mówię, że chciałabym się jej szybko pozbyć więc zależy mi na kupcu słownym i obowiązkowym, a nie ta takim co to po tygodniu się wycofuje.
OBECNIE NAJWYŻSZA OFERTA to 120$ od D......0