Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Roseamy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Roseamy. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 12 września 2011

Wielki konkurs

Wyniki konkursu. Zwycięzcę wybrałam wraz z 2. anonimowych sędziów.

1. miejsce Zozoleq
2. miejsce julia5121995
3. miejsce kara12333



Gratulacje.........

adasiek116 nie oddał finałowej pracy

Po nagrody zgłoście się w mojej księdze gości, macie czas do jutra do godziny 18, jeśli się nie zgłosicie nagroda przepada. Nagrody dostaniecie po 18.

sobota, 10 września 2011

Wielki konkurs

Dzisiaj zakończył się 2. etap konkursu. Oto jego wyniki:

1. julia5121995 6/6
2. kara12333 5/6
3. Caro088 2/6
4. zozoleq 5/6
5. -Luissa 3/5
6. A.n.k.s.a 2/6
7. adasiek116 5/6

Z konkursu odpadają 3 osoby które uzyskały najmniej punktów. Są to Caro088, -Luissa, A.n.k.s.a.

Następne i ostanie zadanie polega na wykonaniu stroju z przedmiotów jakie macie w swoim apartamencie, nie mogą to być ubrania, dopuszczalne jest użycie 2 dodatków takich jak buty, torebka...
Macie czas do poniedziałku do godz. 18.

Macie pytania piszcie w mojej księdze gości.

piątek, 9 września 2011

Wielki konkurs

Czas na zgłoszenia minął.
Niestety pracę wykonało o wiele mniej osób niż się zgłosiło... TYLKO 7



Zgłosiło się 16 osób oto one:
1.extra.gwiazda.1
2.julia5121995 - wykonano
3.MuZa-Nika
4.nurek168
5.
6.StylowaMiley2
7.misskarciolinka
8.kara12333 - wykonano
9.TolaASD
10.DaRisiaJB
11.Caro088 - wykonano
12.zozoleq - wykonano
13.
14.-Luissa - wykonano
15. A.n.k.s.a - wykonano
16.adasiek16 - wykonano


W takim razie wszystkie osoby przechodzą dalej.

Teraz czas na kolejne zadanie.

Strój w jednym kolorze, to znaczy np. zielony, mogą być różne odcienie. Strój ma on być wykonany w waszym apartamencie. Doll ma być zapisana. Po wykonaniu zadania napiszcie w mojej kg. Wtedy odwiedzę Was i od razu ocenię. Macie czas do jutra, czyli do soboty do godz. 18.

Macie jakieś pytania piszcie do mnie.

Metamorfoza purpurowa100

Metamorfoza stroju



Metamorfoza makijażu






I jak Wam się podoba? Lepiej przed (po lewej) czy po (po prawej)? Piszcie w komentarzach...

Zgłaszać możecie się w mojej księdze gości lub pod tą notką.


Kolejka metamorfoz

1. emu.musia
2. lalkabrunetka
3.
4.

czwartek, 8 września 2011

Darmowe ciuchy

Czy u was też znaczna część darmowych ciuchów zniknęła?
Chodzi mi o darmowe DNKY, LE, RARE.

Mam nadzieję, że je oddadzą?

środa, 7 września 2011

Metamorfoza mariaklarawanda

Metamorfoza stroju


Metamorfoza makijażu


Po lewej przed po prawej po.

Jak Wam się podoba, która lepiej.

Chcecie metamorfozę, zgłaszajcie się pod notką lub w mojej księdze gości.

Wielki konkurs

Przypominam o konkursie KLIK. Są dwa wolne miejsca.
Atrakcyjne nagrody KLIK.

wtorek, 6 września 2011

Wielki konkurs

 Uwaga... matrusia2515 i jutinamina10 zrezygnowały osoby, które pierwsze zgłoszą się pod tą notką zajmą ich miejsca...

Nagrody możecie zobaczyć tutaj KLIK

Zgłosiło się 16 osób oto one:
1.extra.gwiazda.1
2.julia5121995
3.MuZa-Nika
4.nurek168
5.
6.StylowaMiley2
7.misskarciolinka
8.kara12333
9.TolaASD
10.DaRisiaJB
11.Caro088
12.zozoleq
13.
14.-Luissa
15. A.n.k.s.a
16.adasiek16


W pierwszym etapie zostajecie podzieleni na 4-osobowe grupy. Każda grupa ma inne stylizacyjne zadanie.

>1. grupa, osoby z numerami: 1,5,9,13
   Zadanie: Strój w kolorach neonowych.
>2. grupa, osoby z numerami 2,6,10,14
   Zadanie: Strój, w którym motywem przewodnim jest kolor fioletowy.
>3. grupa, osoby z numerami 3,7,11,15
   Zadanie: Strój, z długą spódnicą.
>4. grupa, osoby z numerami 4,8,12,16
   Zadanie: Strój z motywem zwierzęcym.

Prace mogą być wykonane w waszych apartamentach oraz w sklepie.
Gotowe prace zalinkujcie, linki zamieście w komentarzu pod tą notką.

Macie czas do piątku do godziny 16. Z każdej grupy odpadnie jedna osoba.

Wielki konkurs

Hej,

Postanowiłam, że teraz zamieszczę obrazki nagród w Wielkim konkursie.

Oto one:

Osoby, które nie są ss otrzymają równowartość nagród w prezentach.
Istnieje również możliwość wymiany nagród na inne lub na stardolary.

Zgłaszajcie się pod ta notką:
www.online-stardoll.blogspot.com/2011/09/wielki-konkurs.html

poniedziałek, 5 września 2011

Wielki konkurs

Uwaga, ogłaszam konkurs na stylizację.
Mam nadzieję, że będzie składał się z przynajmniej 3 etapów, ale to zależy od tego ile osób się zgłosi.

Konkurs odbędzie się jeżeli zgłosi się do niego co najmniej 10 osób.

Ważne: NALEŻY BYĆ OBSERWATOREM BLOGA.

Zgłaszajcie się pod tą notką.

Główna nagroda to:

Nagrody poboczne opublikuję wraz z pierwszym zadaniem.


Na zgłoszenia macie czas do wtorku do godziny 20.

Uczestnikami nie mogą być redaktorzy tego bloga.

sobota, 20 sierpnia 2011

Metamorfoza pink0099

Metamorfoza stroju


Metamorfoza makijażu






I jak Wam się podoba? Zgłaszajcie się u mnie w księdze gości lub w komentarzach pod tym postem.

Uwaga

Nata3D jest złodziejką. Nie dajcie się nabrać. Uważajcie na nią, obiecuje darmowe doładowanie ss. Oto link do jej apartamentu. http://www.stardoll.com/pl/user/?id=30890393. Mi udało się odzyskać konto, Wy możecie nie mieć tyle szczęścia. Pamiętajcie, nigdy nie podawajcie nikomu swojego hasła.

piątek, 19 sierpnia 2011

Stylizacje w stylu gwiazd

Postanowiłam dodać dzisiaj jeszcze jedna stylizację z cyklu. Stylizacja jest na prośbę .igutki, która niestety korzysta z mojego pomysłu i również zamieszcza stylizacje wzorowane na gwiazdach. Wśród redaktorów jest jeszcze jedna osoba Adrian, czyli phb10, który również bardzo dużymi garściami czerpie z mojego autorskiego pomysłu.
Oto stylizacja, w której upodabniam ubiór mojej doll do Lady Gagi.


Co myślicie o tej stylizacji? Pomysły na następne piszcie w komentarzach.
Pozdrawiam Roseamy.


Również uprzejmie proszę o nie wykorzystywanie mojego pomysłu w swoich notkach bez uprzedniego porozumienia się w tej kwestii ze mną.


Stylizacje w stylu gwiazd

Witajcie wszyscy stardollomaniacy, przyszła kolej na kolejną stylizację z cylku.
Dziś upodobniam strój mojej doll do Megan Fox.


I co o niej myślicie? Macie pomysł na kolejna stylizację?
Komentarze mile widziane...

czwartek, 18 sierpnia 2011

Stylizacje w stylu gwiazd

Witajcie, cieszę się, że pod moimi stylizacjami pojawiają się komentarze.

Dzisiaj pokażę Wam ubiór mojej doll wystylizowany na Nicole Scherzinger. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.






I co o niej myślicie? Macie pomysły na inne stylizacje?

środa, 17 sierpnia 2011

Stylizacje w stylu gwiazd

Kolejna stylizacja w stylu gwiazd. Teraz upodabniam moją doll do Avril Lavigne.


I co myślicie o tej stylizacji? Macie pomysł do kogo mogę upodobnić ubiór mojej doll w następnej części Stylizacji...

Stylizacje w stylu gwiazd

Kolejna Stylizacja w stylu gwiazd.
Dziś na prośbę julii5121995 upodabniam strój mojej doll do Fergi.


I jak wam się podoba? Macie inne propozycje piszcie. Pozdrawiam Roseamy.

wtorek, 16 sierpnia 2011

Metamorfoza lalusia12

Metamorfoza stroju




Metamorfoza makijażu



I jak Wam się podoba?

Stylizacje w stylu gwiazd

Chciałabym rozpocząć serię "Stylizacje w stylu gwiazd"

Pierwszą gwiazdą, do której upodabniam strój mojej doll jest Selena Gomez





Co myślicie o tej stylizacji??? Jest chociaż podobna do oryginału???
Komentarze mile widziane;)

Jeśli chcesz abym upodobniła się do wybranej przez Ciebie gwiazdy, napisz o niej w komentarzu.