czwartek, 27 września 2012

" i od rana kolejna przemiana.. "

Witam wszystkich!
Czy Was też denerwuje ta pogoda o.O? Szkoda gadać..
No więc do dzieła, dzisiaj- DaisyShey

Przed: Na prawdę nie wiem co napisać.. to wszystko jest takie dziwne, ale nie brzydkie. Gdybyś może nie "założyła" tych kobietek, tej frotki.. jakaś marynarka i myślę, że byłoby spoko, chociaż nie jestem fanką takiego stylu.
Po 1,2: Ciężko mi było coś znaleźć. Miałaś duuużo ciuchów i nieład w szafie. Na początku szafy było kilka fajnych ciuchów, później dosyć dużo brzydkich darmówek, później znowu coś spoko, nawet jakieś LE bodajże pod koniec szafy mi się przewinęło. Ale ogóle gdybym posiedziała dłużej nad tym, to wygarnęłabym masę fajnych ciuchów. Przepraszam, że w obydwóch stylizacjach te same buty i torebka:> Nie chce mi się nic więcej pisać, sami oceńcie xd

Przed: Niestety tu mi się nic nie podoba :/ Nienawidzę tej fryzury.. oczy nie równo pomalowane, róż wybaczam, bo wiem jak ciężko go zrobić równo. Nie dość, że Twoja doll ma małe oczka i ponury wyraz twarzy to przypieczętowałaś to jeszcze bardziej czarnym cieniem i czerwoną szminką.. Wiem, że niektórym się taki styl podoba, mi niestety ani trochę..
Po: Nie chciałam używać ciemnych kolorów tak jak ty, chciałam wprowadzić jakąś zmianę i użyłam bardzo jasnych kolorów, róż, i odrobinę błyszczyka na usta, przez co Twoja doll jest bardziej dziewczęca:) A twarz wydaje się przyjemniejsza chociaż trochę :-)

To na tyle:)

Kto chętny na metamorfozę, bo cienko z kolejką :/
- BubblyMrsWhite
- ..Kolorowa

Fridayyy <3 Lekcje jutro kończę o 12:30, więc mój weekend zaczyna się bardzo szybko, a wy do której jutro?

3 komentarze:

DaisyShey pisze...

A ja także do 12:30, więc od razu wywiewa mnie na miasto :> Powiem tak: 'po1'- byłam zupełnie tak samo ubrana albo była różnica jednego wisiorka;) 'po2' podoba mi się, ale ta torebka mnie nie przekonuje. Jak już wspominałam mój strój był dokładnie taki sam(no dobra były różnice) jak Anthoniego Kiedisa podczas koncertu jakueś 20 lat temu. Mnóstwo darmówek- robiłan na zasadzie "A może się przyda...". Moja doll wygląda mrocznie? Dużo słyszę tych słów, ale odkąd uświadomiłam sobie, że rock- przestaje być tylko muzyką, ale stylem bycia(wtedy uświadomiam sobie także, że gitara basowa jest moim życiem[trochę
przesadziłam]) nie wyobrażam siebie innej. Lecz mimo to (i znowu cię zaskoczę) miałam podobny makijaż lata tego roku. Ogólnie metamorfoza mi się podoba;)
Miałam napisać ocenę, a napisaam biografię... :D Może muszę zacząć stawiać sobie limit znaków? ¢:

Kamila99001 pisze...

uwierz mi ja też mam pełno darmówek, które brałam na tej samej zasadzie:D niedawno dopiero większość z nich wrzuciłam do schowka xd Cieszę się, że się podoba :)

angelika pisze...

5/5


Angelika.1999