piątek, 25 stycznia 2013

Nowy Dzień Nowe Metki

Witajcie po długiej przerwie.No cóż długo nie pisałam gdyż nie miałam zbytnio czasu bo musiałam poprawić parę ocen lecz teraz mam wolne przez 2 tygodnie i jeśli będę miała chętne osoby to będę robiła metki.

Panteraaa97

Przed:Sama nie wiem po prostu postawiłaś na łatwiznę i luz ale z takim strojem nie zrobisz furory na  
Stardoll.Zmieniłabym Spodnie na bardziej dopasowane do nóg i raczej byłyby to zwykłe dżinsowe rurki.


Po1:Pomyślałam by zrobić coś w delikatnych i łagodnych kolorach,a przy okazji dziewczęco.Wyszło tak jak chciałam więc jestem zadowolona z efektu.Torebka jest w tym przypadku nie koniecznie potrzebna ale ja ją dodałam aby nie było pusto.


Po2:To jak idziemy do szkoły?Zwykłe proste spodnie i bluzka mogą stworzyć w połączeniu cudo po dodaniu marynarki w odpowiednim kolorze i dopasowanego obuwia.

Po3:Seksownie i drapieżnie.O tak to jest to.Mimo,że na dworze zimno to twoja doll nie musi być ubrana odpowiednio.Czasem trzeba zaszaleć.Łącz style i kolory odpowiednio a będziesz miała wspaniałe efekty.

Po4:Ostra laska z kolcami w bluzie?Tak to właśnie twoja doll.Może nie poznajesz ale to ty.Te kolory idealnie do siebie pasują i tak wygląda też ta stylizacja.To moje propozycje makijażu i fryzury ale te długie pasują do wszystkich stylizacji.

Uwaga!Jutro o 18.00 jak będzie 10 lub więcej komentarzy każda ta osoba dostanie ciasteczko.Taki mały upominek

8 komentarzy:

LovePikus pisze...

bardzo ładne

Anonimowy pisze...

szczerze to te ostatnie 3 zestwy noszę często, prawie w lekko zmienionej formie ;) np. bez pończoch na 4, innymi butami do 3 itp.ale fajnie ;) / Panteraaa97

ruda2121 pisze...

najbardziej podoba mi się po 1 i po 2 ;)

MalaMargusia pisze...

Jak dla mnie trochę zbyt kiczowato, wszechobecny róż, paseczki i kropeczki pasują do dziewczynek... "Po2" jest w miarę znośne.

monia129 pisze...

Całkiem ładne, ale jak dla mnie za dużo różu :<

Anonimowy pisze...

Moim zadniem najlepsza jest " Po2 " :)

Anonimowy pisze...

Zapomniałam podpisu :P


alapole

wikipet201 pisze...

Po 3 i 1 jest najlepsze ;)
wikipet201