sobota, 24 listopada 2012

Metamorfozy Marty - Myszuunia

Hej! Przepraszam, że dopiero teraz dodaje, ale ten czas tak szybko leci, że po prostu nie nadążam za tym wszystkim, ale teraz jest weekend, więc postaram wykonać kilka metek i ustawić je, żeby automatycznie się dodawały co jakiś czas. Ale już bez dłuższych wstępów zapraszam do czytania. Dzisiaj przedstawię wam metkę Myszuuni.

Makijaż:
Przed: Równo + starannie + ładnie = nic do czego mogłabym się przyczepić, ale obeszłoby się bez dorabianych piersi. Piszcie w komentarzach co w nich szczególnego, że większość osób ze stardoll je ma, ponieważ nie wiem co w nich jest takiego specjalnego.
Po: Wykonałam delikatny beżowy makijaż. Co będę długo pisać, jak wszystko widać.

Stylizacja:
Przed: Nie mogę pozbyć się wrażenia, że panuje tutaj pewnego rodzaju przepych. Nie pasuje mi tutaj ta spódnica, zmieniłabym ją na jakąś "prostą" delikatniejszą. Poza tym jest wszystko OK.
Po: W sumie jestem zadowolona ze stylizacji. Jest to elegancki strój w stonowanych kolorach. Nie mogłam znaleźć odpowiedniej torebki, więc zamiast niej doll trzyma w ręce okulary.

Podoba się wam? Co mam zmieniać w metkach? Proszę na razie się nie zgłaszać. Życzę miłego weekendu, a ja idę robić kolejną metkę póki mam czas. Kolejka:
KityNat07
Siunda
ankanadzieja8

1 komentarz:

Tynka (jaka-gwiazdka) pisze...

fatalnie. i przed i po tragedia.