czwartek, 15 listopada 2012

" i od rana kolejna przemiana.. "

Hejka :-)
No więc jestem znowu po długiej przerwie. Szkoła niestety mnie już dobija, chcę już święta! Jutro jeszcze test z niemieckiego :o ZŁO! Schodzę na nieprzyjemne tematy, więc już kończę i przechodzę do metamorfozy. Przed Wami Gaga0707 :)


Przed: Po pierwsze, włosy wyglądają niekorzystnie. U góry pozadzierane, na dole loki, na dodatek trochę dziwne.. Fryzurze mówię stanowcze NIE. Makijaż? Nawet ładnie, starannie wykonany ale przez niego Twoje oczy są prawie, że nie widoczne.. 
Po: Nie lubię "pracować" na tych oczach. Ale myślę, że taki makijaż jest bardziej korzystny niż poprzedni. Oczy są bardziej wyraziste, usta w naturalnym kolorze, lekka fryzura.. Z resztą sami widzicie :)

Przed: Prosty zestaw, dwa kolory.. Ogólnie spoko, tylko według mnie do takiej "obwisłej xd" bluzki spodnie powinny być proste, bez zmarszczeń.
Po: Wynalazłam kilka fajnych ciuszków w Twojej szafie i na ich podstawie próbowałam coś stworzyć. Wszystkie są trochę eleganckie i dziewczęco-kobiece. Ze stylizacji ja jestem osobiście zadowolona, jest dużo lepiej niż poprzednio. Mam nadzieję, że skorzystasz z nich :)

UWAGA nie mam już nikogo w kolejce, więc czekam na zgłoszenia! Możecie napisać tutaj w komentarzu albo w mojej księdze gości na stardoll :) Jeżeli ktoś się zgłosi to postaram się w miarę szybko zrobić metamorfozę, a jeżeli nie no to będziemy mieli (mam nadzieję, że krótką) rozłąkę :c Chyba, że wtedy dodam jakieś stylizacje.. Pomyślę jeszcze, a tym czasem liczę na zgłoszenia :D

idę się uczyć z niemieckiego!:/

~Kamila99001  buziaki :*

3 komentarze:

Paula552 pisze...

A skoro nikogo nie ma w kolejce to co mi szkodzi ;D Zgłaszam się :)
Paula552

MalaMargusia pisze...

Makijaż jest świetny! :) Stylizacje szału nie zrobiły, ale tragedii nie ma.

Skoro skończyła się kolejka, to chętnie się zgłoszę ;)
MalaMargusia

Aleksa.De.Nile0707 pisze...

Fajne zestawy, chyba na wiosnę upiorę się jak na PO3 :)

gaga0707