wtorek, 9 października 2012

W czwartek rano przeprowadzka!


Za dwa dni się przeprowadzam na nowe mieszkanie, w związku z tym teraz mam traszliwe urwanie głowy z pakowaniem i załatwianiem różnej papierkowej roboty takiej na przykład jak przeniesienie abonamentu internetowego w nowe miejsce. W ten czwartek o 7 rano zaczynamy załadunek na samochód. Pewnie potrwa to z kilka godzin. Potem czeka mnie rozpakowywanie na nowym miejscu, układanie mebli, rozkładanie komputera i może się okazać że zanim się podłączę do internetu może upłynąć kilka dni. Być może uda mi się tu wpadać na necie z komórki, ale to będzie naprawdę sporadycznie, gdyż taki net jest bardzo powolny i dużo kosztuje.
Mam nadzieję, że uda mi się w miarę szybko zadomowić na nowym mieszkaniu i że w miarę szybko będę mogła znowu dodawać newsy i przeprowadzać konkursy. Na razie niestety musicie się uzbroić w cierpliwość. Dziś jeszcze jestem ale jutro odłączam kompa i net :)
PS: Osoby, które zarezerwowały sobie terminy reklam w tym czasie i przysłały tak jak prosiłam ich treść są już poustawiane automatycznie, więc reklamy same będą się wystawiać bez mojego udziału.

3 komentarze:

KATERIMA pisze...

Oj Dorotka, a ile przyjemności w urządzaniu nowego mieszkanka :)))

Paula552 pisze...

Życzę powodzenia :)

angelika pisze...

powodzenia

Angelika.1999