poniedziałek, 8 października 2012

" i od rana kolejna przemiana.."

Cześć wszystkim !
Ojezuuu, zaczęło się. Dzień w dzień piszę a to wypracowania, a to opisy reakcji, a to kilka stron do zrobienia z angielskiego plus opisać coś tam.. umieram! A może by tak wakacje?
Dzisiaj znalazłam chwilę wolnego czasu i dodaję metamorfozę, którą zrobiłam już chyba z tydzień temu, ale nie miałam czasu, żeby coś napisać.
Martusia2515

Przed: Nic tu do siebie nie pasuje.. Wygląda trochę.. męsko.Te włosy.. ojezu, przemilczę, przepraszam.
Po: Chciałam zrobić coś całkiem odwrotnego do tego co było. Rysy twarzy są teraz ładnie podkreślone, wygląda kobieco, a raczej dziewczęco.. Kombinowałam z kolorami cieni, bo chciałam ukryć trochę ten kolor oczu. Wydaję mi się, że jest on taki nienaturalny.. zbyt mocny. Nie ma jakieś rewelacji, ale jest lepiej według mnie.
Przed: Naszyjnik i ta kurteczka tu nie pasują! Ale ogólnie masakry nie ma:D
Po1,2: Masz kilka rzeczy bardzo drogich, niekoniecznie ładnych, które mogłabyś zastąpić mnóstwem ładnych, tanich ciuszków. Brakuje ci biżuterii- to na pewno! Co widać w moich stylizacjach gdzie musiałam użyć chust. Był też drugi powód, a mianowicie musiałam ukryć ten naszyjnik, który w ogóle nie pasuje do większości twoich ciuchów!

Ogarnęłam lekcje na jutro, muszę się zająć tymi na środę, bo jutro oglądam mecz! W końcu zaczęła się PlusLiga!! Gorzej będzie z czasem na lekcje, ale co tam! Siatkówka ważniejsza i zaglądanie do Was:)
W kolejce tylko dwie osóbki : paige.mathews i Beatlesfan12345 . Zapraszam!!!
~Kamila99001


7 komentarzy:

loooooolcia14 pisze...

Siatkówka ważną rzeczą w życiu człowieka jest, ale nie najważniejszą :) Ojj, chciałabym już o 15:00 w poniedziałek mieć ogarnięte lekcje i naukę na drugi dzień... ;) Ale co zrobić, matura sama się nie zda przecież :)
A stylizacje hm... no cóż. Pierwsza jest w miarę w porządku, najważniejsze, że wszystko gra ze sobą kolorystycznie, w drugiej natomiast bluzka gryzie się z szalem... no i ta kopertówka...

Kamila99001 pisze...

zdaję sobie sprawę, że 2 nie wyszła mi za dobrze, ale ten szal i tak najlepiej wyglądał ze wszystkich:/ za długo pewnie siedziałam przy tej stylizacji i już sama nie wiedziałam czy jest spoko czy nie. Następnym razem na pewno bardziej się przyłożę:) /a tak się składa, że siatkówka jest chyba u mnie jedną z najważniejszych rzeczy w życiu:)

didiczeek.beatles pisze...

Czekam na swoją metkę :) Beatlesfan12345

loooooolcia14 pisze...

Kamila- U mnie jest jedną z najważniejszych rzeczy już od kilkunastu lat, więc można powiedzieć, że wiem o czym mówisz ;))

DaisyShey pisze...

A ja przez tą szkołę nie mogłam iść na koncert. Co prawda nie jakiejś super kapeli, ale mogłabym się zawsze wyszaleć i przygotować na następny;)
W moim przypadku zamiast siatkówki jest koszykówka.
Metka udana, tyle że nie podoba mi się stylizacja nr 2. Kopertówka do niczego nie pasuje. Szal nawet nawet.

richie5522 pisze...

bardzo proszę o metamorfozę :)
richie5522

angelika pisze...

hmm/...Angelika.1999