poniedziałek, 8 października 2012

Metamorfozy Marty - kasia559


Hej! W piątek mówiłam, że kolejną metamorfozę zrobię w sobotę i jak powiedziałam tak zrobiłam, tylko, że już po zrobieniu nie chciało mi się pisać i stwierdziłam, że dodam w niedzielę, ale jak to w życiu bywa nie wszystko idzie po naszej myśli i jak weszłam, żeby dokończyć pisanie bum... Zdjęcia nie chcą się wczytać, a usunęłam je wcześniej z komputera. No i klapa. Metamorfozę robiłam teraz z pamięci, (bo o dziwo coś tam jeszcze z niej pamiętam) i gdy chciałam już w niedzielę skończyć, nie chciało mi się wczytać salon piękności, a próbowałam kilkanaście razu. Dobra, już koniec tego użalania się nad sobą. Mam nadzieję, że się wam spodoba.

Makijaż:
Przed: Kolor ust jest zbyt "jaskrawy"  i nie pasuje pod kolor skóry. Oczy są trochę nierówno pomalowane i czy ja dobrze widzę, czy te kolczyki są na włosach?
Po: Zmieniłam kolor ust i na dolną wargę nałożyłam trochę błyszczyka. Cień do oczu jest kombinacją niebieskiego i czarnego. Do tego dołożyłam sztuczne rzęsy, gdyż jakoś nie pasował mi do tych oczów mascara.

Stylizacja:

Przed: Zdjęłabym kurtkę i naszyjnik. W sumie naszyjnik mógłby zostać, ale na pewno nie gdy masz tą fryzurę. Do tego zmieniłabym buty i byłoby okej.
Po: Zastosowałam bardziej stonowane barwy. Teraz gdy tak patrzę dodałabym jeszcze jakąś kopertówkę.

Podoba się wam metamorfoza? Kolejną (i ostatnią) osobą w kolejce jest madieula. Pod tą notką jak i na moim profilu można zgłaszać się do metamorfoz. Osobami, które otrzymają 50sm za napisanie swojej opinii są paige.mathews i Kamila99001. Proszę zgłosić się po odbiór na mój profil. Życzę wszystkim miłego dnia :)
 Kolejka:
- richie5522

2 komentarze:

richie5522 pisze...

BArdzo proszę o metamorfozę
nick: richie5522

loooooolcia14 pisze...

Nie wiem, co ma w sobie ta doll po metamorfozie ze styling studio, ale jakoś mnie zahipnotyzowała swoim wyglądem. Myślę, że to kwestia dobrania kształtu twarzy do tej ekstrawaganckiej fryzury, ale bardzo mi się podoba. Gorzej jest natomiast ze strojem... Nie lubię tego żakietu, bo dollka wygląda w nim, jakby miała ramiona maksymalnie ściągnięte do tyłu i przez to robi się jej nienaturalna postawa... Bluzka dobrze przełamuje czerń, ale dodałabym jeszcze coś w kontraście, bo strój zrobił się po prostu nudny.