środa, 3 października 2012

OSTRZEŻENIE PRZED HAKERSKIM OPROGRAMOWANIEM!

UWAGA!
Na stardoll pojawił się haker, który proponuje ściągnięcie programu umożliwiającego doładowanie Waszego konta stardolarami i starmonetami w nieograniczonej ilości. Ze względów bezpieczeństwa zamieszczam tu screen tegoż programu, żebyście od razu wiedzieli jak to wygląda.
 

Pamiętajcie, aby go POD ŻADNYM POZOREM NIE ŚCIĄGAĆ! 
Oprogramowanie to zeskanuje Wasze dane (loginy i hasła) i narazicie się jedynie na utratę kont nie otrzymując żadnych dodatkowych stardolarów i starmonet.
Program ten można ściągnąć na hakerskiej stronie, a reklamuje ją na różnych blogach niejaka Kora Chris (nazwa na blogspocie) zostawiając komentarze o treści:

"Chcecie darmowe Stardolary oraz Starcoins ? Zapraszam do pobrania świetnego programu który za darmo! doda je do waszego konta, wystarczy wpisać swój nick następnie ilość stardolarów i coinsów, po czym kliknąć przycisk HACK. Wejdźcie na www.... i pobierzcie program."

Jeśli pojawi się i na Waszym blogu zostawiając reklamę tego programu w komentarzach pod notkami to od razu to wywalajcie, blokujcie, zgłaszajcie, itp.

Informacja o hakerze została wysłana również do adminów stardoll.

JEŚLI MACIE SWOJE BLOGI O STARDOLL OSTRZEGAJCIE INNYCH STRADOLLOWICZÓW, ABY JAK NAJMNIEJ OSÓB NARAZIŁO SIĘ NA UTRATĘ KONTA!

6 komentarzy:

Paula552 pisze...

Nic do mnie nie dotarło, ale dobrze, że dajesz takie ostrzeżenia :)

HarajukuGirlPL pisze...

@ Paula552

u mnie na blogu w komentarzach kilka razy się reklamował (a) - wyrzuciłam :)
pisze w języku polskim, więc jest duże prawdopodobieństwo, że pochodzi z Polski

Paula552 pisze...

Widocznie już usunęłaś, i nie zauważyłam :)

darculanka23 pisze...

lol, dobrze że piszesz ;) dobrze wiedzieć, mimo to nie ściągam niczego takiego bo wiem że to oszustwo i można stracić konto .

angelika pisze...

dobrze ze nas ostrzeglas


Angelika.1999

Nateszka'96 pisze...

jednymisłowy keyloger ;>