niedziela, 23 września 2012

Ocena apartamentu tomek11111

 http://online-magazyn.blogspot.com/- Zapraszam na bloga, na którym znajdziecie nasz blogowy magazyn. Szukamy apartamentów do pokazania. Zgłaszajcie się na blogu!!!!!!!Życzeniem była ocena pokoju głównego. No więc przedstawiam i ją.

Zaczynajmy. Więc. Pokój ogólnie mi się podoba, jednak nie jest zbyt mocno przemyślany i co najważniejsze dokończony. Materiały pasują do siebie, jednak nie mieszaj drewna na podłodze ( nienawidzę tej podłogi ) z drewnem na ścianie. Zamiast tej podłogi mogłaby być zwykła czarna, albo kremowa wykonana w StarDesign Interior. Polecam.

Dollkę masz wspaniałą, ale brakuje ci trochę proporcji. Mianowicie, dlaczego te drzwi są tak nisko? To do mnie nie przemawia. Ogólnie musisz nad tym popracować, a najlepiej to zrób taki pokój od podstaw, możesz powoli, jak ja. Mi remont jednego pokoju zajmuje nawet tydzień. To chyba lepsze niż na chybił trafił i już. Postaraj się .


Ten kąt jest niedokończony, ewidentnie to widać. Nie trzeba go zasłaniać paskiem z apartamentem, po jego odsłonięciu i tak BĘDZIE WIDOCZNY! Nienawidzę takiej prowizorki. Jeśli robisz apartament to rób go od początku do końca. Piękny ogródek zepsułaś tą ścianą i wykładziną, której niczym nie przykryłaś. To jest fail dopiero!

Ogólna ocena : 6/10p.
Dodatkowe punkty : 1p za kwietnik,
Ujemne punkty : -2p. ściana i wykładzina, - 1p. kolumna.
Podsumowanie :  4p/10p. 
JAK JUŻ NAPISAŁAM, ZGŁOSZENIA POD POSTEM NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ, TYLKO TE W KG!!!