wtorek, 21 sierpnia 2012

Jak to się wszystko zaczęło, czyli wywiad z paula5959

Teraz wywiad, właściwie coś w stylu spowiedzi. Paula5959, czołowa blogerka, grafik i uczestnik stardolla. Jaka jest? Jak zaczynało się jej życie na SD ? Czy zaczynała z niczym, czy jej stardollowa kariera szybko nabrała tempa ? Zobaczcie wywiad. Jak teraz jej się żyje na SD ? Sprawdźcie.
 
milio33-  Jak zaczynałaś swoją przygodę ze stardoll ? Czy był to start z niczym, czy nie ?
paula5959-  W jakiś nudny wakacyjny dzień trafiłam na reklamę i postanowiłam założyć konto. Miałam wtedy 12 lat. Start z niczym? Chyba każdy zaczynał z niczym .Większość osób musiała poznawać Stardoll samemu, bez pomocy znajomych, każdy we własnym tempie, ja również. Moja doll w 2009 i 2010 roku wyglądała tragicznie . No ale cóż, początki, jak wiadomo, nie są łatwe.

milio33-  Twoja droga do stardollowej kariery musiała być zawiła i kręta. Czy pamiętasz jakieś dziwne sytuacje związane ze stardollem ?
 paula5959- Nigdy nie dążyłam do sławy. Stardoll to zabawa, jestem zwykłym użytkownikiem, tak jak każdy. Dziwne sytuacje? Np. oskarżono mnie niesłusznie o oszustwo w konkursie na Miss Bloga stardoll.ocom.pl. Pamiętałam, że miałam w związku z tym wiele nieprzyjemności. Moje ''stardollowe życie''jest raczej spokojne.
 
  milio33- Czy kiedykolwiek chciałaś jakichś zmian dla stardoll, chciałaś wprowadzic jakiś autorski pomysł do tej strony ?
paula5959-  Bardzo chciałabym, aby admini nawiązywali współpracę z graczami. Tak, aby użytkownicy mieli większy udział w tworzeniu strony (np. częściej organizowali konkursy na projekty, które następnie trafią do Starplazy, pozwalali użytkownikom decydować, jaki Tribute chcieliby zobaczyć na SD). Marzy mi
się również StarBazaar z kosmetykami.

 milio33- Sądzę, że to bardzo fajny pomysł. Starbazar potrzebuje takiego czegoś. Zaskoczyłaś mnie pozytywnie bardzo. Oto kolejne pytanie:
Kiedy pierwszy raz zobaczyłaś stardoll.ocom. ? Jak zaczęła się twoja praca na nim ? Czy twój pierwszy post był miło skomentowany ?

 paula5959- Czytam stardoll.ocom.pl prawie od początków jego istnienia. Konto założyłam w lipcu 2009 roku i również w 2009 roku zostałam stałą czytelniczka ocom'u. Zgłosiłam się do Castingu, Konradowi spodobało się moje zgłoszenie, i tak oto jestem. Wyniki castingu zostały skomentowane niezbyt miło. Większość komentujących w nerwach twierdziła, że Lucas nie przejrzał wszystkich zgłoszeń i wybierał tylko Royalty, co jest oczywiście nieprawdą. Z czasem jednak narzekania ustały i atmosfera jest naprawdę miła.
milio33- Czy żałujesz jakiejś decyzji podjętej w związku ze stardollem, chodzi mi np: o pierwsze doładowanie ss, takie może głupie sprawy. ?   Pytanie może być trochę głupie, ale chyba każdy spotyka się z tym pierwszy raz. Czy uda się? Jak to się robi? Masakra.
paula5959- Pierwszy raz doładowałam ss tydzień po założeniu konta i nie żałuję. Mogę jedynie żałować sprzedaży różnych cennych rzeczy za grosze, ale to chyba każdy tak robił na początku (smiech).
milio33- To już ostatnie pytanie. Nie chcę cie zanudzać. Twoja grafika jest jedną z najlepszych na stardoll, przyznaję bez kozery, ale czy ty sama jesteś zadowolona ze swoich prac. Czy robisz to naprawdę chętnie. I czy masz czasem takie zamówienia, że od samego pomyślenia o nich stajesz się podirytowana ?

paula5959- Nie uważam się za najlepszą, zawsze mam jakieś ''ale'' co do moich grafik. Nigdy nie jestem w pełni zadowolona i nie będę. Zawsze będą ludzie lepsi, tak już jest świat skonstruowany. Czy robię to chętnie? Tak! Prace tworzę tylko wtedy, gdy mam na to ochotę. W przypadku zamówień mam ograniczony czas i zazwyczaj zamawiający ma już wybraną pozę, dlatego nie lubię ich przyjmować. Wolę mieć wolną rękę i robić wszystko po swojemu, wtedy naprawdę sprawia mi to przyjemność. Owszem, są zamówienia, które mnie lekko denerwują, ale wtedy po prostu odmawiam wykonania grafiki. Nikt nie powiedział, że muszę na wszystko się zgadzać. Moim zdaniem regułka ''klient nasz pan'' jest błędna .

milio33- Heheh, w takim razie mam jeszcze jedno, naprawdę ostatni pytanie. Jak planujesz dalej swoją przygodę ze stardoll ?
paula5959-  Ojej, to trudne! Stardoll nie sprawia mi już tyle frajdy co kiedyś, to chyba oczywiste. Nie mam jakiś planów na przyszłość związanych z tą stroną. Przecież to tylko internet. Nie planuję straszliwej, nagłośnionej i całkowicie niepotrzebnej śmierci mojej doll niczym Magdomilowicz. Życie realne zawsze będzie na pierwszym miejscu, czas w którym pożegnam się z SD nadejdzie sam, naturalnie. Skoro, to ostatnie pytanie, to wypadałoby się jakoś pożegnać. Tak więc dziękuję za wywiad i pozdrawiam czytelników
 milio33-  Hehe, dziękuję za tak wyczerpującą wypowiedź i mam nadzieję, że moje pytanie nie były głupie. Po prostu chcieliśmy poznać ciebie od kuchni, a właściwie twoja stardollową naturę. Dziękuję za wywiad i pozdrawiam.
paula5959-  Nie, było naprawdę miło . Jeszcze raz dzięki . :)
___________________________________________________________________________________

all rights reserved. By milio33. Don't copy. Photos from presentation of paula5959. Don't copy too.
10 komentarzy:

DaisyShey pisze...

Hahah... Nie które wypowiedzi mnie rozwalają. Planujesz następny wywiad?

DaisyShey pisze...

Hahah... Nie które wypowiedzi mnie rozwalają. Planujesz następny wywiad?

DaisyShey pisze...

Hahah... Nie które wypowiedzi mnie rozwalają. Planujesz następny wywiad?

Milio33 pisze...

Czyje wypowiedzi cie rozwalają ? Możesz uściślić, i tak planuję kolejny wywiad. Jeden komentarz wystarczy a nie trzy takie same xd

Adusia2525 pisze...

Oj, sprzedawanie cenności za grosze na początku to również była moja zmora, ale wtedy ja wszystko sprzedawałam jak za darmo :D. Wywiad wyszedł nawet fajnie.

DaisyShey pisze...

Was obu:p I wybacz nie zauważyłam... Po prostu mój telefon awansował na psychola:]

Paula552 pisze...

Ja też sprzedawałam wszystko prawie darmo :(

Ola pisze...

hehe... ja sprzedawałam tribute, elle, dkny, hb po 8-15 sd!! Nawet kokardkę DvF za 20 sd :C Człowiek był kiedyś inny ;D

Lady_Lunia

Milio33 pisze...

To była chyba makabra początkujących. Szkoda, że nie można odzyskać już takich perełek :))

Milio33 pisze...

Ja sprzedałam Sonie Rykiel za 2 sd, a teraz patrze po stardoll, to jej kolekcje są po 100- 400 stardollars. Jak to widzę, to aż się za głowę łapię. :)