czwartek, 10 maja 2012

PILNE! Poszukuję odpowiedzialnego zastępcy.


Jak widzicie nie mam zupełnie na nic czasu. Wszystko przez to, że chcę w miarę szybko sprzedać stare mieszkanie i kupić nowe. Teraz najważniejsze jest dla mnie oglądanie tego co jest dostępne na rynku, a jak wiadomo jest to strasznie czasochłonne. Niejednokrotnie nie mam nawet chwili, żeby się zalogować na stardoll.
Dlatego zdecydowałam, że poszukam osoby odpowiedzialnej, która zajmie się pisaniem newsów, czyli to co na bieżąco słychać na stardoll. Nie mam jakiś szczególnych wymagań, ważne jest aby ta osoba umiała pisać i wysławiać się po polsku i żeby bywała dość często na stardoll oraz miała możliwość szybko informować czytelników bloga o nowościach. Jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił na blogu online-stardoll to zapraszam do składania oferty w komentarzach.

15 komentarzy:

julia pisze...

Cześć, jestem Julia (na stardoll wieloryb.com) bardzo chciałabym bym zastąpić Cię na blogu. Na stardoll jestem prawie cztery razy dzienie tak po godzinie. Więc wrazie co to napisz w gg 22435733

wieloryb.com

Selenaolciax pisze...

No może jakoś bez pani przeżyjemy... ;)

PS:A czy będzie pani miała czas żeby ogłosić wyniki torebkowej loterii na forum?

Selenaolciax

Anonimowy pisze...

Witam, nazywam się Gosia. Moje konto na Stardoll to Gosia_100. W sieci, a szczególnie na Stardoll spędzam dużo czasu. Błędów ortograficznych praktycznie nie popełniam. Mam możliwość częstego korzystania z komputera. Kontakt: literacyfrakropka@wp.pl

PS: Bloggera posiadam, ale zapomniałam się zalogować.

MiNi pisze...

Hej!Jestem Zuzia i mam 12 lat.Kocham stardoll i pisanie, dlatego zawsze chciałam pisać na blogu.Gdybym mogła pisać na tym blogu był by to dla mnie zaszczyt, ponieważ jestem jego fanką.Z góry dziękuję.Zuzia.

MiNi pisze...

Hej!Jestem Zuzia i mam 12 lat.Kocham stardoll i pisanie, dlatego zawsze chciałam pisać na blogu.Gdybym mogła pisać na tym blogu był by to dla mnie zaszczyt, ponieważ jestem jego fanką.Z góry dziękuję.Zuzia.

Kasiikoowa pisze...

Ja sobie nie daje rady teraz przez szkołę, nawet ze swoim blogiem. :/

angelika pisze...

ja uwielbiam komentowac i jestem na stardoll czesto ale wole byc czytelnikiem

Angelika.1999

Pattirycja (Madi-1234) pisze...

Ja bym chciała spróbować xd

Madi-1234

Paula90Febo pisze...

Ja nie mam czasu teraz idę do liceum i jeszcze baba od polskiego się na mnie uwzięła.Po prostu szkoła i dom wariatów w jednym.

azi98 pisze...

Mogłabym spróbować, na stardoll jestem codziennie co najmniej godzine. Już 1 czerwca będe miala wakacje, ale nawet teraz mam duzo czasu, szkola nie jest wymagająca, nie jak w Polsce :P Mam prawie 14 lat, na stardoll jestem od grudnia 2006.

Selenaolciax pisze...

'O' 1 CZERWCA?!! JA SIĘ MUSZE MĘCZYĆ DO CHYBA 28!! 'O'

julcia_tam pisze...

Niestety ja się nie nadaję

Anonimowy pisze...

Mogłabym na ten czas pisac na blogu,a więc Mam na imię Monika, chodze do liceum , Mam doświadczenie w pisaniu na blogu.Mam dużo wolnego czasu.

mychorek1

98justka98 pisze...

Powodzenia życzę. :) Ja bym nie dała rady ;D

98justka98

Paula90Febo pisze...

Ja mam ostatni dzien w szkole 28 i 29 zakonczenie roku!Jak ja Ci zazdroszczę 1 CZERWCA!