poniedziałek, 19 marca 2012

Witajcie!

(zdjęcie nie jest mojego autorstwa)

Cześć jestem Weronika, na stardoll znajdziecie mnie pod nickiem Wera2110. Będę dla Was pisała o książkach i niezmiernie się z tego powodu cieszę. Tak, wiem, tym tematem zajmuje się również Santana i Darka48. :) Będę dla Was pisać głównie w weekendy aby dać Wam czas na przeczytanie książki między jedną moją recenzją a drugą - jeżeli oczywiście książka wyda Wam się ciekawa i zechcecie ją przeczytać. ;) Poza tym szkoła cały czas daje o sobie znać, myślę, że większość z Was ma ten sam problem. ;D Pierwszą recenzję postaram się dla Was napisać jutro lub w środę z racji, że właśnie w środę zaczynam rekolekcje i będę mieć wolne (godzinka w kościele i do domku). O jakich książkach będę dla Was pisać? Właściwie o prawie wszystkich gatunkach. Zarówno literatura młodzieżowa jak i fantasy czy ostatnio uwielbiane przeze mnie książki opowiadające o drugiej wojnie światowej. Wymieniłam tylko trzy gatunki ale staram się być otwarta na każdy gatunek literacki. Tyle spraw organizacyjnych, teraz coś o mnie.
Moje imię i nick już znacie, wiecie też, że będę dla Was pisać o książkach. A co oprócz książek mnie interesuje? Wymienię szybko bo jest to drugie moje drugie podejście do napisania czegoś o mnie - mam tendencję do pisania bardzo długich postów. Oprócz książek interesuję się modą. Uwielbiam spektakle teatralne i kabaretowe skecze. Od kiedy pamiętam, zawsze broniłam zwierząt, nawet mrówki nie pozwoliłam rozdeptać. Skoro bronię praw zwierząt - jak można się domyślić - jestem też wegetarianką. Nie twierdzę, że każdy obrońca zwierząt nie je mięsa, jednak większość - owszem. Uwielbiam też poezję. Ciężko jest streścić swój charakter w kilku zdaniach, dlatego zostańmy przy tym, co lubię.


Bardzo chciałabym podziękować Pani Dorocie za podarowanie mi szansy pisania na tym blogu! :) Pozdrawiam was i mam nadzieję, że dobrze będzie Wam się czytało moje posty.

11 komentarzy:

Candy pisze...

Haha teraz każdy pisze o książkach -.- Nie może ktoś napisać np. o muzyce, filmach czy na inny temat?... no ale cóż, powodzenia :)

Anonimowy pisze...

To jest okres próbny, podejrzewam, że później zostanie jeden redaktor od tego tematu. I dziękuję. :*

Candy pisze...

Ahh no tak zapomniałam :) No to jeszcze raz życzę powodzenia :P Mam nadzieję, że dzięki Wam zacznę czytać więcej książek ;p

Nesta pisze...

Witam i również życzę powodzenia. :)

Kinia1718

Paula90Febo pisze...

No to powodzenia.
Paula90Febo

MissMartyna1811 pisze...

Ile redaktorów !!! Witamy i życzę powodzenia :)

MissMartyna1811

angelika pisze...

pozdrawiam i zycze szczescia


Angelika.1999

Kasiikoowa pisze...

Wszyscy o książkach.. :D No cóż.. powodzenia :)

FallingForYou pisze...

Fajnie,że o ksiązkach :)

Anonimowy pisze...

Dziękuję za miłe słowa i powitanie. :)

Selenaolciax pisze...

Omg... Powitanie za powitaniem! xD Witamy, witamy i na notki czekamy! ;)