czwartek, 23 lutego 2012

Czy zapiszesz się do mojego klubu? Czy zostaniesz menadżerem w moim klubie?


Takie pytania padają codziennie po kilka razy na czacie. Niestety jak Wam wiadomo ja z czatu na ogół nie korzystam, ale czasami jak jestem przy komputerze to kątem oka coś mi błyśnie i zdążę przeczytać. Pamiętajcie, że zalogowanie się na stardoll nie zawsze oznacza, że jestem po drugiej stronie. W większości przypadków mnie tam nie ma więc sporo wiadomości które tam piszecie mi umyka, piszecie po prostu do nikogo ;P, no ale jak już jestem to czasami przeczytam to i owo co się akurat wyświetli.
Zatem tak jak już wspomniałam kilkukrotnie ktoś pisał coś o zapisaniu się do klubu oraz o tym żebym była menadżerem w jego klubie. Niestety nie jestem w stanie odtworzyć kto to był zatem postanowiłam odpisać na blogu, być może te osoby które do mnie pisały w tej sprawie przeczytają ten post :)
Sprawa wygląda tak, mogę się zapisać do klubu i mogę być menadżerem, ale nie liczcie na jakąś wielką aktywność z mojej strony, gdyż jak wiadomo ledwo starcza mi czasu na ogarnianie mojego bloga i klubów a co dopiero zajmowanie się cudzymi sprawami. Od teraz przyjmuję zaproszenia do klubów, pod warunkiem że nie są to jakieś durne zaproszenia typu "zapisz się tam i tam i napisz że ja cię zarosiłam" - na takie prośby się nie zapisuję, ale wszystkie inne zaproszenia mile widziane :)
A i jeszcze jedno! Zaproszenia wysyłajcie raczej na priv lub zostawiajcie w Księdze Gości, bo czatu ja naprawdę bardzo często nie czytam.

5 komentarzy:

julcia_tam pisze...

Też mnie denerwują wiadomości typu zapisz się i napisz że to ja...

MissMartyna1811 pisze...

Mnie tak samo to denerwuje . Nie wierzę , że ja kiedyś jak zaczynałam na Stardoll to też tak robiłam . haha

MissMartyna1811

Anonimowy pisze...

A zapiszesz się do mojego klubu o prehistorii ? nazywa się PrehistoricLife :) było by mi miło


Sandra100kot .

megagwiazda22 pisze...

mnie to denerwuje ja dzisiaj liczyłam ile mi przyjdzie spamu to tak zaproszeń do klubu 13 do bazaru 24 do studia stylistycznego 15 jedna osoba pisała po parę razy do głosowania na 5\5 29 osób .To strasznie dużo nieda się wytrzymać !

Mrunia pisze...

A mnie jakoś taki spam nie denerwuje, może dlatego, że nie dostaję go zbyt dużo.

Mrunia_R.E.