sobota, 21 stycznia 2012

Oszustw w Studiu Stylistycznym ciąg dalszy....

"Odechciewa się człowiekowi robić jakiekolwiek stylizacje bo widząc oszustów zdaję sobie sprawę z tego, że nie mam szans zostać jednym z najlepszych stylistów na stardoll", "Teraz żałuję tych 149$ wydanych na Studio Stylistyczne widząc co się dzieje" - takie są zdania większości z Was.
Tak, to prawda! Niestety uczciwą pracą raczej nic nie osiągniecie, gdyż coraz to nowsza osoba zakłada sobie setki kont i robi stylizacje na tychże kontach.

A teraz przyjrzyjmy się naszej rodaczce, którą to tak zachwycają się admini stardoll ogłaszając ten konkurs:


Czy na pewno jest się czym zachwycać? Czy jest to aby na pewno "jedna z najbardziej znanych stylistek"? Śmiało można powiedzieć że tak, owszem, jest znana ale ze swoich oszustw dzięki którym znalazła się na pierwszym miejscu lokalnej listy top stylistek.


Uważam, że admini powinni coś zrobić z tą dziurą w systemie, ale oczywiście nic nie zrobią, tak jak nie zrobili tego z dziurą w grach, w której ludzie mają nieziemskie, milionowe wyniki, podczas, gdy maksymalny wynik może osiągnąć jedynie kilka-kilkanaście tysięcy punktów, w zależności od gry.

10 komentarzy:

Joanna pisze...

mozna z tym cos zrobic!

jesli do najlepszych wyników będą wazne tylko zarobione stardolary (nie starmonety tylko stardolary!) Ale zeby to zadziałało to ilosć stylizacji i zarobione starmonety musi nie mniec zadnego znaczenia.
Przebije to tylko oszust który wyda setki SD na nowych kontach, a to chyba nikomu do głowy nie przyjdzie :D:D:D:D

Joanna pisze...

zapomniałam się podpisac

NikitaSzafir

minerwaaa pisze...

to przykre ,ale specjalnie się tym nie przejmuję, bo nie zależy mi żeby być w top liście wśród takich oszustów. Lubię robić stylizacje dla samej zabawy. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie ( w końcu bez klientów nie mam kogo ubierać)
minerwaaa

Renata (relkins) pisze...

Ja nie kupiłam jeszcze Studia i nadal bardzo sie nad tym zastanawiam. Jesli ono powinno nam dac zarobic, to dlaczego tego nie robi? Ile jest zlecen, gdzie nie sa przyjmowane a po takiej stylizacji i tak lalka jest tak samo ubrana u danej klientki? Uwazam , ża i w tej kwestii cos powinni zrobić admini. Istna porażka z tym Studio Kariery.

julcia_tam pisze...

Ja raczej zgłaszam się do tych którzy nie są na topliście.

santana pisze...

Ja bym chciała żeby oszustw nie było a admini nie promowali największej oszustki świata!!!! ubiera klijentki w torebki no poprostu ,,wymarzona" stylizacja. Do HGPL możesz mi napisać w kg jak oni oszukują w grach bo nie wim i dużo się nad tym zastanawiałam...

santana pisze...

do tamtego posta nazywam się : santana-jons

Agynes pisze...

to jest po prostu robione na zasadzie: założe najtańsza sukienkę za 100sm +buty za 30, przeważnie każdego będzie stać żeby kupić moja 'stylizacje', a to dobrze się składa bo im więcej osób kupi tym będę wyżej w rankingu. tyle.

missmalgo pisze...

Nie no to jest skandal!

każdy może sobie zrobic kilkanaście kont!. widać że to nowe konta ,które sama sobie zrobiła .! to straszne oszustwo!

Mrunia pisze...

Ja osobiście najczęściej zgłaszam się do osób, które zrobiły tylko kilka - kilkanaście stylizacji, nie do tych z listy. I zawsze przeglądam portfolio, bo oszustkom pomagać nie mam zamiaru.

Mrunia_R.E.