poniedziałek, 12 grudnia 2011

Użytkownikom Stardoll truuudno dogodzić

Ostatnio zauważyłam że co nowy artykuł, to użytkownikom Stardoll się coś nie podoba. Doświadczyłam też to dziś na sobie. Wam się podobał artykuł o Uśmiechu, jak powinnaś o niego zadbać, a jak dziś ujawnił się ten artykuł w StarBlogu to wszyscy piszą komentarze typu: "Ja to wiem". A ja też wiem! I co? Ale jeżeli ktoś napisze o jakimś święcie, o którym wiem to już jest inaczej. Wszyscy uchachani, że jest adwent. A co ja nie wierząca że mam to potrzebować? Nie krytykuje, lecz mi się podoba SAMO WYKONANIE i pomysł na artykuł. Jeżeli komuś sie coś nie podoba to niech sie zastanowi czy napisałby lepszy artykuł, bo czasami mnie dołujecie i coraz mniej piszę. Wczoraj oglądałam ciekawy program/dokument o produkcji klocków LEGO, ale po dzisiejszym zajściu coś nie wydaje mi się że o tym napiszę. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na temat to wysłucham w mojej kg. Padło już kilka pomysłów typu: manga, rysunek, moda, fotografia. Przecież chwile przed moim artykułem ukazał się artykuł o... no właśnie, o czym? o  SZACUNKU DO STARBLOGGEREK.
Masz jeszcze coś do mnie? Przeczytaj moja prezentację, dopiero później pogadamy...

MuZa-Nika

16 komentarzy:

julcia_tam pisze...

Ludzie po prostu chcą być tacy super a ciekawe czy sami wymyślili by coś lepszego, bo szczerze wątpię.Pisali by o jakiś głupotach typu sklep na stardoll czy coś.Zero szacunku dla osób kreatywnych!!!
julcia_tam

Kasiikoowa pisze...

No tak.. ehh.. trochę się zgadzam z osobą powyżej..

Kasiikoowa pisze...

a tak na marginesie.. To dobrze, że napisałaś jak zadbać o zęby, bo niektórzy nie wiedzą tego do tej pory.. ^^

julcia_tam pisze...

Racja są tacy co nie wiedzą...

MalaMargusia pisze...

Kochana :) Rozumiem, że starblogerzy wkładają w pisanie artykułów swój cenny czas, ale niech włożą w nie też trochę serca. Warto postawić się w miejscu czytelnika i pomyśleć czy zaciekawi go temat. Przykro mi, ale artykuł o higienie jamy ustnej nie powalił mnie na kolana :) Takich rzeczy można dowiedzieć się u dentysty.

Nie miej pretensji do czytelników. Skoro piszesz coś dla publiki musisz pogodzić się z tym, że nie ominie Cie krytyka :)

Peace.
Pozdrawiam -MalaMargusia

julcia_tam pisze...

MalaMargusia
Myślę że tu nie chodzi o zwykłą krytykę tylko o odzywki typu "Aco mnie to obchodzi".Jak kogoś to nie interesuje to niech nie czyta a tym bardziej niech nie pisze pyskatych komentarzy.A zresztą ty pewnie nie należysz do najmłodszych użytkowników i wiesz te rzeczy, ale na stardoll gra tyle małych dzieci dla których mycie zębów to tortura, więc taki artykuł im się przyda.

MalaMargusia pisze...

Nie jestem pewna czy poprzez artykuły na stardoll nakłonisz dzieciaki do mycia zębów, ale oczywiście życzę Ci tego z całego serca :D

Masz nauczkę, że jeśli chcesz dobrze znajdą się marudy, które swoją dezaprobatę wyrażają poprzez komentarz "gupie!" :)

Rób swoje, a najlepiej pisz dla swojej grupy wiekowej, będzie Ci łatwiej znaleźć temat.

julcia_tam pisze...

Jednak dla wielu dziaciaków strona taka jak stardoll jest pewnym autorytetem i wszystko co tu zobaczą jest święte.A gdyby nikt nie pisał dla dzieci co one biedne na stardoll by robiły, bo wątpię żeby osoby w ich wieku były redaktorami.Ale rozumiem że starszych tego typu artykuły po prostu nie interesują,jednak bolesna prawda jest taka że 75% ludności nie dba odpowiednio o higienę jamy ustnej.

..Kolorowa pisze...

Wiecie co,obie macie rację.Ale zastanówcie się co wy byście pisały i jakbyście się czuły gdyby was cię krytykowali.Według mnie artykuł bardzo przydatny : )

..Kolorowa pisze...

Bycie StarBloggerką nie jast takie łatwe jak się wydaję : )

julcia_tam pisze...

No właśnie o tym mówię, że to trudne i że artykuł jest dobry:D

..Kolorowa pisze...

Nie jest tak łatwo trafić w czyjeś gusta : )

Zozoleq pisze...

a ja oglądałam go dziś rano hehe, fajny był.

Anonimowy pisze...

dziewczyny, dziękuję wam, że mnie popieracie, przynajmniej w części. Zrozumncie poprostu że przez krytykę, kiedyś w realnym życiu zostałam zdołowana.. Nadal też, ale jestem bardziej pewna siebie i swoim "koleżankom" które mnie dołują po prostu im pyskuje, ale jedna z nich jest silna, więc wieję ;P

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
..Kolorowa pisze...

Też mam takiego 'natręta' który mnie dołuje :(