poniedziałek, 12 grudnia 2011

Nasz blogowy Kalendarz Adwentowy - dzień 12

Przypominam, że gifty przeznaczone są tylko i wyłącznie dla obserwatorów bloga!
Nie wiesz jak się zapisać do obserwatorów? Tu znajdziesz instrukcję KLIK.

UWAGA! Jeśli w swoim profilu na liście obserwowanych blogów nie widzisz naszego (online-stardoll©), a jesteś pewien, że go obserwujesz to musisz niestety wypisać się i dodać ponownie, gdyż jakiś czas temu blogger miał usterkę i niektóre rzeczy się posypały, między innymi właśnie lista obserwowanych blogów.
Ja zaś jeśli nie zobaczę bloga na wyżej wspomnianej liście nagrody nie przyznam, bo takie są zasady, dlatego warto o to zadbać, zanim się zgłosicie - SPRAWDŹCIE SWOJĄ LISTĘ OBSERWOWANYCH BLOGÓW!
---------------------------------------------
Niedzielny gift zgarnęła ZielonyKapturek
---------------------------------------------
W tym kalendarzu do zgarnięcia jest gift z numerem 12 czyli piłka. Otrzyma go osoba, która jako pierwsza zgłosi się w komentarzu pod tą notką.


Pamiętajcie, że w naszym kalendarzu panuje zasada jeden gift na jednego użytkownika (dotyczy tyko osób z nagrodą gwarantowaną, czyli pierwszych), więc jeśli już otrzymałeś jakiś gwarantowany prezent z kalendarza to nie czaj się na kolejny bo i tak go nie dostaniesz :P Otrzyma go osoba kolejna, która jeszcze nie zgarnęła żadnego giftu i która jest obserwatorem bloga!

7 komentarzy:

MileyCyrus160 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
angelika pisze...

Angelika.1999

julcia_tam pisze...

julcia_tam

Kasiikoowa pisze...

znowu nie zdążyłam.. : / ale zg. się.

Kasiikoowa

98justka98 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
missmalgo pisze...

No to tak zgłaszam się :) no... znamy się z stardoll więc nie musze się przedstawiać tak czy inaczej no na stardoll mam taki login jak na blogger

missmalgo pisze...

ps czatuje dokładnie na 18 ,25 i 31 okienko :p