poniedziałek, 19 grudnia 2011

Oferta Megastar - ostatni dzień!

Przypominam, że dziś jest ostatni dzień w którym można wykupić Pakiet Megastar! Kto nosił się z zamiarem kupna ma dziś ostatnią szansę aby z tego skorzystać.

Oferta jest bardzo opłacalna i dość kusząca, dlatego warto przemyśleć, przeliczyć i zainwestować. Oczywiście polecam tylko tym, którzy na 100% wiedzą że "przesiedzą" na stardoll przez kolejne 65 tygodni, bo tyle właśnie członkostwa SuperStar zostaje dopisane do Waszego konta. Oprócz tych 65-ciu tygodni otrzymacie również 13 ciuchów. Wprawdzie szału nie ma no ale jak to się mówi "darowanemu koniowi....itd". Poniżej na obrazku przedstawiam te właśnie rzeczy. Jedyne co przypadło mi do gustu to kokarda :P


Poza tym do Waszego konta zostanie dopisane 2000 starmonet oraz stardolary w ilości zależnej od wyboru opcji. Można pobrać od razu całość czyli 2400$ lub też podzielić na raty. I tu gorąca prośba do Was: czytajcie co klikacie i zatwierdzacie!!! Dostałam już kilkanaście wiadomości typu "ratunku! wykupiłam SS na rok, miałam dostać 2400$ a dostałam tylko 160$, dlaczego? co ja mam teraz zrobić?". Odpowiedź na tego typu pytanie jest banalna: dlatego, że nie czytacie wszystkiego dokładnie. Gdybyście czytali to nigdy takiego pytania byście nie zadali, gdyż wiedzielibyście, że klikając myszką zatwierdziliście to w jaki sposób zostaną Wam przekazane stardolary z oferty.


Dawniej na stardoll nie było takiej możliwości, aby przy zakupie SS na rok lub na kilka miesięcy otrzymać wszystkie stardolary na raz, ale czasy się zmieniły i teraz mamy wybór. Niestety gdy już raz się zdecydujecie i zatwierdzicie to nie da się tego odkręcić. Domyślnie zawsze jest ustawiona opcja "wypłata co miesiąc" dlatego jesli chcecie otrzymać wszystko jednorazowo to musicie przejść na okienko trzecie i tam zaznaczyć, no chyba że ktoś chce skorzystać z jeszcze jednej możliwości "wypłata podzielona na 2 raty" to wtedy zaznaczacie okienko drugie i wtedy otrzymacie 1200$ od razu a 1200$ dnia który jest wyszczególniony w tej opcji.
To tyle jeśli chodzi o kasę, ktorą się otrzymuje. Dostaniecie również inne gifty wyszczególnione w ofercie, o ile oczywiście spełniacie warunki oznaczone w niektórych przypadkach gwiazdkami. Niektóre przedmioty (tak jak te co wymieniłam wyżej) otrzymacie od razu a niektóre zostaną dopisane do Waszego konta dopiero jutro (20 grudnia).

5 komentarzy:

Julka pisze...

fajna oferta, ale ja raczej nie skorzystam.

JuliaxxD

Mrunia pisze...

Okropnie bym chciała skorzystać z tej oferty, no, ale cóż, może kiedyś.

Mrunia_R.E.

Kasiikoowa pisze...

Nie skorzystam..

xD_Karina_xD pisze...

Może za rok?

julcia_tam pisze...

Nie skorzystam
julcia_tam