środa, 9 listopada 2011

Wspomnień czar cz. II

Pierwszy post z serii "Wspomnień czar" chyba się Wam spodobał, więc dzisiaj kolejny raz przenosimy się w przeszłość Stardolla.Chciałabym pokazać jedną z moich ulubionych kolekcji, jakie można było zobaczyć w Starplazie.

Pamiętacie sklep "The Mary-Kate and Ashley", w którym można było przez długi czas kupić ubrania sygnowane imionami bliźniaczek? Dzisiaj już go nie ma, ale od czego macie mnie!

Kolekcja, która tak mi się podobała pojawiła się jako drugie piętro sklepu "MK & A" dokładnie 15 grudnia 2008 roku i nazywała się "Elizabeth and James". Ubrania ze zdjęcia można było kupić przez dwa tygodnie i (o ile dobrze pamiętam) była to pierwsza - a na pewno jedna z pierwszych - kolekcja limitowana czasowo. Jej najbadziej znanym elementem jest sukienka Aurora Dress (niebieska), która przez długi okres miała sporą wartość. Niestety, pojawiła się jako darmówka w jednym z konkursów, przez co stała się ogólnodostępna. Linia "Elizabeth and James" istnieje naprawdę i projektują dla niej właśnie bliźniaczki Olsen. Sama mam z niej kilka ciuszków (oczywiście z tej Stardollowej) i naprawdę je lubię. Mimo że mają 3 lata, ciągle są modne :)

Pamiętacie sklep "The Mary-Kate and Ashley" i jego limitowaną kolekcję "Elizabeth and James"? 

6 komentarzy:

Kasiikoowa pisze...

Ja nie pamiętam tych sklepów . ;pp

Kasiikoowa

minerwaaa pisze...

jestem za krótko nie pamiętam tych sklepów, ale na bazarku widuję te rzeczy. Mam nawet tą niebieską sukienkę.

Jesscelina pisze...

Ja też jestem od niedawna więc nie pamiętam tych sklepów a co do posta to interesujacy

Jesscelina

Mrunia pisze...

Nie pamiętam tego sklepu, ale rzeczy z niego bardzo mi się podobają.

Mrunia_R.E.

Zozoleq pisze...

a ja pamiętam miałam kilka ubran na moim 1 koncie są b. ładne

Nesta pisze...

Pamiętam, ale tylko pierwszy. Drugiego nie kojarzę

Kinia1718