środa, 9 listopada 2011

Spinbrush - zaprojektuj szczoteczkę do zębów (nie dla Polski)

Na zagranicznym stardoll trwa obecnie kampania Spinbrush, w której można zaprojektować za darmo elektryczną szczoteczkę do zębów (chodzi o konkurs na najlepszy projekt).
Oprócz tego Spinbrush co tydzień będzie dawał użytkownikom nowy gift, w tym tygodniu jest to różowa sukienka. Kolejnymi giftami będą bluza i torba (patrz obrazek). Jak zdobyć sukienkę pisałam tu, w taki sam sposób będzie można zdobyć kolejne przedmioty w kolejnych tygodniach.


Można się do tego studia projektanckiego dostać jedynie poprzez zmianę proxy w ustawieniach przeglądarki.
Nie namawiam, ale jeśli ktoś ma nieodpartą pokusę, aby to zrobić to poniżej podaję numer proxy, z którego i ja skorzystałam (nie mogłam się oprzeć :P)
Serwer proxy HTTP: 216.157.222.83 Port: 80.
Po tym jak się dostaniecie do studia można zmienić na "bez serwera proxy", bo dopóki nie zamkniecie przeglądarki to studio będzie działać.


PS: Niestety wzorki nie wychodzą tak jak to widać w studiu podczas projektowania. Gdy rozpakujemy szczoteczki w apartamencie to wzorki są w zupełnie innym miejscu niż je rysowaliśmy, przesuwają się... nie wygląda to za ładnie :( Mnie udało się zrobić kilka szczoteczek :)

5 komentarzy:

Julia . :* pisze...

Na Anglię trzeba zmienić język? W każdym bądź razie zaprojektuję,jak będę wiedziała,jak ;)

-JULUSIUNIA

MartynaMimi2009 pisze...

Szkoda, że nie jest dal Polski. Twoja szczoteczka jest b. ładna !

MartynaMimi2009

Kasiikoowa pisze...

Hmm.. ładna szczoteczka . ;)

Kasiikoowa

Klara pisze...

Hej HarajukuGirlPL mAm pytanie czy mogłybyśmy zostać partnerkami na bloggerze na stardol zmajdziesz mnie jako MissParis125 a blog to kolczykowe-cuda.blogspot.com

Jesscelina pisze...

Szkoda, że nie dla polski

Jesscelina