czwartek, 13 grudnia 2012

Metamorfoza apartamentu Rose4400

Dzisiaj mamy piękny czwartek, coraz bliżej Święta, więc  czas kolęd i choinek już tuż tuż. A ja zajmę się dzisiaj Rose4400
A więc przed: Kicz, kicz i kicz.Co innego mogę powiedzieć. Nic mi się tu nie podoba, ale chociaż kolory dobrane zostały w miarę poprawnie. Szczerze, musisz jeszcze popracować nad doskonaleniem swojego apartamentu, bo jak na razie jest on w opłakanym stanie.Po: Nie masz za wiele mebli i dodatków, więc musiałam coś wykombinować. Wyszło takie ot coś. Jednak nie jestem w pełni zachwycona tą metamorfozą. Zabrakło mebli dodatków i ogólnie koncepcji, bo każdy mebel niby spójny, a jednak z innych światów.
Ogólna ocena metamorfozy 5 na 10 możliwych punktów.


Zbliżają się Święta, ale nie dla każdego będą one całkowicie szczęśliwe. Wielu z nas nie będzie miało cudownej kolacji, prezentów, czy nie będzie mogło doświadczyć tej cudownej atmosfery Bożego Narodzenia. Dlatego proszę o przeczytanie wpisu na moim blogu i o możliwe skomentowanie go. Dlaczego ? W jaki sposób ? Napiszcie, czy kiedykolwiek braliście udział w akcjach charytatywnych i dlaczego. Spośród komentujących mój wpis na blogu wytypuję jedną lub dwie osoby, które otrzymają po 15 stardollarów. Zapraszam http://ornamentical.blogspot.com/.

8 komentarzy:

angelika pisze...

5/5


Angelika.1999

LovePikus pisze...

5/5

paige.mathews pisze...

5/5

CoCo pisze...

5/5 SUPER Punkdosia

Kasiuk. pisze...

Niezła przemiana 5/5 ;3
Kasia22242

Punkdosia pisze...

5/5 Punkdosia

HarajukuGirlPL pisze...

o, ładnie, 5

LovePikus pisze...

Przepraszam! Czy mogłabym metkę w pokoju któłrym jestem zapisana? LovePikus