sobota, 29 grudnia 2012

Margusiowe metamorfozy -KarOla355 + mała loteria

Witajcie kochani :)
Wracam po przerwie świątecznej z kolejną dawką metamorfoz! Dzisiaj będziemy mieli do czynienia z KarOla355, nie przedłużam więc i przechodzę do sedna.

Makijaż:


Przed: Niby wszystko w porządku na pierwszy rzut oka, ale gdyby się lepiej przyjrzeć ...brwi za wysoko, rzęsy przyklejone do włosów i makijaż zrobiony trochę niestarannie. Ale te błędy jestem w stanie wybaczyć :)
Po: Masz tak dziewczęcą buzię, że nawet fryzura a la chłopczyca nie jest przeszkodą żeby dobrze się prezentować. Obniżyłam brwi, zdjęłam ogromne sztuczne rzęsy i wzięłam się do pracy :) Makijaż oczu wykonany jest cieniami w kolorach liliowych z małą domieszką granatu tuż przy zewnętrznych kącikach powiek. Użyłam tutaj mniejszych doczepianych rzęs, ponieważ przy tym kształcie oczu napaćkanie tuszem jest złym pomysłem. Usta pozostawiłam w naturalnym odcieniu, musnęłam je tylko błyszczykiem. Przyrumieniłam też policzki ciemnym różem i gotowe :)

Stylizacje:


Przed: Totalny misz-masz. Dwie kamizelki, dwie sukienki, wielka piracka koszula i lśniący szal -nie rób tego, to karalne :)
Po: Styl miejski, luźna elegancja -nazwijcie to jak chcecie :) Jednolite, jasne spodnie połączone z prostym żakietem i dodatkami w odcieniach brązu. Szkoda, że nie mogłam znaleźć żadnej koszuli z kołnierzykiem... Zauroczył mnie ten śliczny beret, musiałam go dodać :)
Po2: Tym razem bardziej elegancko. Czerń, beż, brąz i złoto -myślę, że to dobre połączenie. Brakuje mi tu tylko delikatnego złotego naszyjnika, byłby idealnym dopełnieniem stylizacji.

Co o ty myślicie?

A teraz mała loteria :) 
Już niedługo hucznie obchodzić będziemy Sylwestra. Jakie macie postanowienia na nadchodzący  rok? Podciągnąć się w nauce? Uprawiać jakiś sport? Poznawać więcej ciekawych ludzi? :) Spośród najciekawszych komentarzy wylosuję jeden, a jego autora nagrodzę 200 sm.

Macie czas do jutra, do godziny 15:00.
EDIT: Nagrodę losuję jeśli pojawią się przynajmniej 3 sensowne komentarze. -_-'
Trzymajcie się ciepło!

EDIT: Wylosowana została ruda2121.

5 komentarzy:

LovePikus pisze...

Bardzo ładna metka.Gdybym miała takie ciuchy na pewno bym ją zastosowała :)

Dixie SINDY pisze...

Jaw nadchodzącym roku postanowiłam, że przestanę jeść słodycze.

DixieSINDY

ruda2121 pisze...

Ja mam zamiar hmm ponieważ jestem już starszym zawodnikiem to zmienić pracę na mnie dołującą i schudnąć ;P
A prócz tego może znaleźć jakąś radość w życiu, pasję... czego życzę każdemu...

LovePikus pisze...

Po Świętach chcę schudnąć kilka kilo, czego życzę każdemu!

Ola pisze...

Ja w tym roku nie postawiłam sobie żadnych postanowień. Jest to według mnie bezsensowny zwyczaj, ponieważ zazwyczaj nic z tego nie wychodzi. Jeżeli chce się coś zrobić to trzeba od razu przystąpić do działania, a nie czekać na nowy rok. Życzę każdemu aby miał tyle chęci i odwagi żeby wypełnić swoje postanowienia noworoczne jeszcze przed nowym rokiem. :)

Pozdrawiam, Selenaolcax c: