wtorek, 27 listopada 2012

Tu możecie zostawić swoje opinie

Wiem, że na blogu jest ostatnio pusto, ale nic na to nie poradzę. Ja mam sporo obowiązków, no i jeszcze robota przy nowym mieszkaniu - remonty, wymiany, przemeblowania.... naprawdę nie mam kiedy siedzieć na blogu i na stardoll. Wolę urządzać moje realne mieszkanie niż bawić się w ustawianie wirtualnych mebelków. Chciałabym aby mój obecny dom był dokładnie taki jak sobie wymarzyłam, a jak wiadomo wymaga to dużego nakładu pracy i pieniędzy.

Niestety nikt też nie garnie się do tego, żeby być redaktorem na blogu (od nowości)... ale ja to rozumiem, bo to dość ciężka praca, trzeba non stop obserwować, śledzić, być na bieżąco... a nie każdy tak może no i najważniejsze - nie każdy tak potrafi. Co z tego, że zgłosi się kilkanaście osób chętnych na redaktora jak po tygodniu lub nawet po kilku dniach wymiękają... to ja naprawdę wolę aby blog świecił pustkami, niż czytać beznadziejne posty na własnym blogu i szukać co kilka dni nowego redaktora bo na to też szkoda mojego czasu. Albo będzie to osoba odpowiedzialna i sumienna, albo nie będzie jej wcale. Ja wybrałam tę drugą opcję bo z tą odpowiedzialnością i sumiennością różnie bywa.

Bardzo Was proszę, jeśli chcecie sobie podyskutować na ten lub inny temat, albo wyrazić swoją opinię to zapraszam tutaj, gdyż wszystkie komentarze nie dotyczące loterii a znajdujące się właśnie w tamtym poście zostaną usunięte - zaśmiecają i nie mam jasnego obrazu ile osób się zgłosiło.

Jeśli zaś chodzi o Waszą aktywność... no cóż, pisałam tu przez ostatni rok niemal codziennie (nie były to posty tylko z darmówkami) i jakoś naprawdę nie zauważyłam większej aktywności. Może z 10 osób komentowało niemal każdy post, no i od czasu do czasu pojawił się ktoś nowy, ale żeby było tak jak 2-3 lata temu gdzie było ponad 100 komentarzy do notek to jakoś nie zauważyłam.... ale to też jestem w stanie sobie wytłumaczyć, osoby, które siedziały wtedy na stardoll odeszły wraz z odejściem starego stardolla i nie mam im tego za złe bo obecny satdoll jest do bani, ciągle jakieś "usprawnienia" które nie czarumy się psują kultowość tej gry. Stardoll nie jest już tą samą grą co kilka lat temu więc i ludzie już nie tacy sami....

9 komentarzy:

patrycja_2000 pisze...

Jak mam wyrazić swoją szczerą opinię to denerwuje mnie wygląd bloga. Lepiej zakładać na bloggerze, tak jak inni to robią, bo w tym nie mogę się połapać. Poza tym żeby skomentować jakiś post trzeba klikać na tytuł (żeby przeczytać cały) to zajmuje więcej czasu niż na tych innych blogach...co do załogi to was nie znam i nie mam zamiaru oceniać.

MalaMargusia pisze...

To on nie jest na bloggerze?

Fakt, trochę za dużo kontrastów w wyglądzie, zbyt wiele dodatków (np. wgląd na apartament u dołu, ruchome reklamy u góry). Wydłuża to czas wczytywania się całości strony.

patrycja_2000 pisze...

No mi tam nie wygląda na bloggera, ale nie piszę na tym blogu, więc do końca nie wiem. Jak na innych blach klika się na nagłówek to przenosi ich na stronę główną bloga, szkoda, że tu tak nie ma...

MalaMargusia pisze...

Jest na bloggerze, zapewniam Cie. :)
Wydaje mi się, że wygląd powinien być zmieniony. Lepiej gdyby był bardziej przejrzysty.

lelusia69white pisze...

a mi pasuje ten wygląd, jest kolorowo,ale przejrzyście.może warto jednak dać komuś szanse i zorganizować konkurs na komentatora nowości, może cykl w rodzaju''poznaj doll'' o ciekawych stardolowiczach (tacy jeszcze są ;-))...może to trochę ożywi bloga

awusia pisze...

Mi się podoba i kropka!. Nawet jak będą 2 osoby i tak ja będę! Pozgrowionka LovePikus

Tynka (jaka-gwiazdka) pisze...

moim zdaniem to redaktorzy albo powinni się bardziej przyłożyć,albo przydałoby się znaleźć nowych.

angelika pisze...

ja zawsze bede komentowala

Angelika.1999

MalaMargusia pisze...

@ Tynka, czyli mam pisać podczas nauki jazdy albo podczas zajęć przygotowujących do matury. Piszę wtedy gdy mam czas, a mam go ostatnio niewiele.