środa, 7 listopada 2012

Metamorfozy Marty - Richie5522

Hej! Na początek bardzo przepraszam, że dawno nie dodawałam żadnej metamorfozy. Nie miałam po prostu czasu by zrobić, a jak już miałam trochę czasu to brakowało mi natchnienia, ale dzisiaj się zmobilizowałam i wykonałam, mówiąc sobie, że jak dzisiaj się za to nie zabiorę to nigdy jej nie wykonałam. Od dziś będę starać się zawsze dodawać metki regularnie. Już bez dłuższych wstępów zapraszam do oglądania i czytania.


Makijaż:
Przed: Makijażu oczu prawie nie widać przez tą grzywkę, ale reszta jest dobrze.
Po: Dopasowałam kolor włosów pod kolor brwi. Niestety, zabrakło mi w kosmetykach zwykłego czarnego cienia, więc musiałam wykorzystać ten z Luxe... Pomimo tego jestem dość zadowolona z metki, gdyż naprawdę było ciężko ją wykonać, z powodu kształtu oczu.Strój:
Przed: Nic tu ze sobą nie pasuje...
Po: Postawiłam na czarny. Miałam problem z dobraniem butów i torebki. Z butami sobie jakoś poradziłam, ale z torebką już nie. Miałaś dużo ubrań, ale nie za dużo dodatków, więc radzę zainwestować w akcesoria.


Na koniec chce jeszcze raz przeprosić, za moją dłuższą nieobecność, ale nie samym stadoll'em się żyje. Do metek można się nadal zgłaszać, a oto aktualna kolejka:
-Myszuunia
-KityNat07

4 komentarze:

www.stardoll.com pisze...

http://www.stardoll.com


login :Amokara123


Galopująca po marzenia pisze...

Zgłaszam się do metamorfozy

Siunda

Anonimowy pisze...

hej nie mam konta blogowego ale chciałabym metamorfozę mój nick na stardoll to ankanadzieja8. zapraszam

lelusia69white pisze...

nie wiem jaki asortyment mialas w salonie i apartamencie,ale znaczacej zmiany nie widze niestety...