sobota, 6 października 2012

polcia21- Ocena Apartamentu

Jest to już ostatnia ocena z ciągłej listy, teraz będą się one pojawiały co jakiś czas. Proszę, o nie zgłaszanie się już do mojej Księgi gości w sprawie ocen, tylko w sprawie METAMORFOZ. Na wstępie piszę, że na razie potrzebuję tylko 5 osób, więc kto pierwszy ten lepszy. To na tyle spraw organizacyjnych, a ja przechodzę do oceny.


Hmmm.... Jeśli mam być szczera, to ten apartament wygląda bardzo źle. Jest w stanie opłakanym. Nie wiem jak osoba z takim poziomem i ze Statusem Superstar może tak zaniedbywać swój apartament. Nie wiem. Tu nie ma czego oceniać.Pokoje nie podobają mi się wcale, a wcale. Nawet nie chcę ich tutaj pokazywać, bo są okropne. Podoba mi się tylko twoja medoll. Jest taka kiczowata, ale bardzo mi to odpowiada. A prezentacja, która powinna być dopełnieniem ciebie, troche jest przereklamowana. Nic a nic mi się tutaj nie podoba.  Przejdę więc od razu do punktacji.

Opisowa punktacja: 2/10
Punkty Dodatkowe : ________
Punkty : Ujemne : 0p.
Całkowita ocena: 2p/10p. Chyba tak źle jeszcze nie było. Popracuj nad nim i to bardzo mocno, bo to w końcu twoja wizytówka. :) 

2 komentarze:

Myszuunia pisze...

A zgłaszać się można do metamorfozy doll czy apartamentu? :)

angelika pisze...

5/5


Angelika.1999