poniedziałek, 15 października 2012

Matamorfozy Paige

Witajcie,witajcie!Nowy dzień nowa metka.Dziś miałam sporo pomysłów więc przygotowałam aż 3 stylizacje bo mimo że dzisiejsza ochotniczka miała mało ubrań i dodatków,a za to sporo można z nimi zrobić.Sami oceńcie jak to mi wyszło.

                                                         ..Kolorowa

 Przed:Coś mi tu nie pasuje.Na pewno te buty i marynarka,to nie do tego zestawienia.
Bluzka białą i spódnica wygląda okej ale zmień buty i marynarkę.

Po1:Twoje włosy i nick zainspirowały mnie przy tej stylizacji.Gdy tylko znalazłam tą spódnicę od razu dopasowałam do niej bluzkę oraz po krótkim szukaniu torebkę i buty.Moim zdaniem wygląda prawie idealnie.dlaczego prawie?Prawie bo ta torebka mogłaby mieć trochę bladszy kolor oraz buty bardziej niebieskie.

Po2:W tej sytuacji postawiłam na codzienność i luz więc bluzka niebieska,a na wierzch bluzka "siatka" oraz rurki i zwykłe buty na płaskiej podeszwie.Chyba wyszło mi w miarę okej.

Po3:Spodobała mi się ta kremowa sukienka więc musiałam jej użyć a żeby nie było za nudno dodałam w ciemniejszym odcieniu bluzkę oraz pasek i torebkę w jasnym kolorze a do tego sandałki na obcasie.
Przed:No cóż muszę cię pochwalić za wybranie tego kształtu twarzy bo ona jest śliczna.Niestety te piegi nie pasują tu tak jak i piegi.Cienie nałożyłaś idealnie tak jak puder więc co ja mam tu więcej pisać?Nic.

Po1/2/3:Co tu pisać?Dopasowałam kolory do stylizacji i tyle.No jedynie bym dała inny kolor ust ale niestety nie miałaś innego.Ale i tak jest OK.Mam nadzieję,że tobie spodobają się takie makijaże.

ZGŁASZAJCIE SIĘ DO METEK W MOJEJ KSIĘDZE GOŚCI ORAZ POD POSTEM


2 komentarze:

..Kolorowa pisze...

Dziękuję za metamorfozę :)

angelika pisze...

spoko metka

Angelika.1999