niedziela, 2 września 2012

Nowe zakupy :) - tym razem CROPP

Korzystaliście może ze swojej zniżki w CROPP TOWN? Zniżka jest na 30% i obowiązuje na wszystkie produkty, nawet te z przeceny. Ja zakupiłam na razie tylko bluzę Chillin, ale mam jeszcze jeden kod więc może zdążę do jutra go wykorzystać (bo jutro ostatni dzień promocji).
Bluza kosztowała 69,99zł (metka), po rabacie 48,99zł więc bardzo mało. Z tych bluz dostępne są jeszcze kolory: czerwony, zielony, niebieski. Ja kupiłam szarą bo to kolor neutralny, a poza tym ma różowe dodatki, więc mi jak najbardziej pasują :)

A tak reklamuje zniżkę CROPP :)

5 komentarzy:

Gucia pisze...

przepraszam za spam, ale nie mam się jak z tobą skontaktować, dlatego pisze w komentarzu,
http://www.stardoll.com/pl/user/diaryLists.php?id=44941625&did=571003 zapraszam do przeczytania i skomentowania, jest to apel do każdej z użytkowniczek stardoll które sprzedają w starbazzar ;)
Jeśli uznasz to za godne uwagi, możesz wstawić info u siebie na blogu, byłabym bardzo wdzięczna ;)

angelika pisze...

;)Angelika.1999

Myszuunia pisze...

Śliczna bluza :))
A ja tak nie na temat: ile jest w końcu dziewczyn od metamorfoz na tym blogu? Bo ostatnia metamorfoza była dodana 30 sierpnia; strasznie się obijają (że tak powiem) redaktorki :P

MalaMargusia pisze...

Myszuunia, z redaktorek do metamorfoz zostałam praktycznie tylko ja, więc proszę o wyrozumiałość. Nie uważam też, że się "obijam". 3 dni bez metamorfozy to nie jest katastrofa. Amen.

Myszuunia pisze...

MalaMargusia, akurat Ty się nie obijasz, bo to właśnie Twoja metka jest dodana 30 i masz rację, 3 dni to nie jest katastrofa ;) Mówię tu o pozostałych redaktorkach, bo gdyby każda coś dodała nawet co 4 dni, to od razu by to lepiej wyglądało :)