piątek, 21 września 2012

No i tak to właśnie jest...

Szukam na stanowiska redaktorów osób, które naprawdę wiedzą co robią!!! Jeśli ktoś wysyła do mnie maila i pisze że od kilkunastu lat zajmuje się DIY oraz że jest dobry w tym temacie, to domyślnie przyjmuję że jest to osoba odpowiedzialna, która wie co robi. Niestety Majkira2626 chyba się przeceniła... Majkira2626, skoro zajmujesz się DIY od 12 lat to ile masz obecnie? Robiłaś to w kołysce? Czy miałaś na myśli to, że zajmujesz się tym od 12 roku życia? Bo to spora różnica. Bardzo mi przykro, ale nie możesz jeszcze pisać na blogu, przynajmniej nie na tym. Nie umiesz pisać poprawnie, na każdym kroku błędy, a i postów też nie umiesz zamieszcać wklejając kody, które całkowicie mieszają w szablonie bloga.
Moja rada: popracuj nad ortografią i stylistyką, załóż bloga,zapoznaj się z funkcjami bloggera jak należy pisać i wklejać obrazki żeby wszystkiego nie rozwala. jak już dojdziesz co i jak to wtedy możesz się ponownie zgłosić, zobaczymy....

2 komentarze:

Kamila99001 pisze...

ja bym chciała robić metamorfozy u Ciebie na blogu :) Trzeba napisać do Ciebie na pocztę, czy jak ma to wyglądać ? Mogłabym zrobić jakieś próbne metamorfozy i byś je oceniła:)

Kamila99001 pisze...

mój nick na stardoll - Kamila99001