piątek, 21 września 2012

Dwa nowe osiągnięcia i problemy

Do zdobycia są dwie kolejne statuetki - ZAWSZE W SIECI i KONTO STARDOLL NIEROZŁĄCZNE Z FACEBOOK.

Pierwszą z nich można zdobyć jedynie wtedy gdy na stardoll zalogujecie się poprzez smartfona, drugą zaś wtedy gdy połączycie swoje konto z Facebookiem.

Nie wiem jak to drugie osiągnięcie działa u osób, które już mają połączone konta z Facebookiem? Chyba trzeba się rozłaczyć i połaczyć ponownie, bo inaczej statuetka się nie pojawi. Ja jestem połaczona dwa lata i statuetki nie mam, próbowałam się odłączyć i przyłączyć ponownie, ale też jej nie dostałam. Słyszałam zaś o przypadkach dzie osoby nie są połaczone z FB a statuetkę mają, tak więc totalna bzdura.

5 komentarzy:

martusia2515 pisze...

Żeby zdobyć odznaczenie z fecebookiem trzeba być z nim połączona nie przerwanie przez 200 dni, według mnie to lekka przesada adminów, no ale co tu począć

HarajukuGirlPL pisze...

@ martusia2515

właśnie nie, są osoby, które dostały ją natychmiast po połaczeniu się dziś z FB, ale te osoby nigdy nie były połączone, zrobiły to pierwszy raz
zaś większość osób, które są połączone od dawna statuetki nie dostały, tak więc uważam to za błąd (usterkę)

martusia2515 pisze...

@ HarajukuGirlPL

Dziwne... u mnie nadal wyświetla się, że muszę być połączona z facebookiem nieprzerwanie przez 200 dni. A podłączyłam się z nim gdzieś około miesiąc temu.

annakondzia pisze...

ja dostałam statuetkę, a jestem na fb od dawna...

Anonimowy pisze...

proszę napiszcie mi jak rozłączyć stardoll od facebooka