sobota, 29 września 2012

Margusiowe metamorfozy -YourRockMusic12

Witajcie moi Drodzy :)
Na wstępie przepraszam za różnicę w odcieniu skóry doll, ale z początku zapomniałam zrobić screena z makijażu "przed", a gdy chciałam to nadrobić następnego dnia -skóra miała inny kolor :)

Dziś zajmiemy się doll YourRockMusic12.

Makijaż:


Przed: Przez kreski w kącikach oczu wyglądasz na lekko śpiącą, bo oczy optycznie się wydłużyły :) Poza tym, nie mam zastrzeżeń.
Po: Myślę, że w tym odcieniu skóry Ci lepiej. Zmieniłam fryzurę na równie potarganą jak wcześniej, pasuje całkiem nieźle. Makijaż oczu wykonałam przy użyciu trzech cieni do powiek, oczy są teraz głębsze i większe. Odrobina ciemnego różu na kościach policzkowych, nie ma sensu nakładać go na policzkach tuż pod okiem.

Stylizacje:

 
Przed: Chciałaś użyć nowego topu, nie sprawdza się on jednak w tej stylizacji, nie pasuje do eleganckiej spódnicy. Wybrałabym top/koszulę w bardziej stonowanych odcieniach. W rozcięciach prześwituje torebka :)
Po: Masz bardzo ciekawą i bogatą garderobę, tak trzymać! W tej stylizacji użyłam piaskowych (?) spodni, topu ze złotymi ozdóbkami i klasycznego, czarnego blezera. Do tego poplątany szal, bo nie mogłam znaleźć naszyjnika, który pasowałby do całości.
Po2: Tym razem bardziej elegancko :) Blezer z ELLE -kwintesencja klasyki, do tego galaktyczna tuniko/kiecka i dodatki w ilości minimalnej.


Cały czas można się zgłaszać. Pierwszeństwo mają jednak osoby, które jeszcze nigdy nie poddały się zmianom w moim cyklu metamorfoz.

Pozdrawiam serdecznie :)

3 komentarze:

DaisyShey pisze...

Jak zwykle metka jest udana;)

magdalena pisze...

zgłaszam się do metamorfozy :)

madieula

angelika pisze...

5/5

Angelika.1999