sobota, 22 września 2012

Margusiowe metamorfozy -Kamila99001

Witajcie kochani :)
Pozdrawia Was Margusia i jej siarczysty katar -.-' Nie ma to jak zachorować akurat na weekend.

Dosyć marudzenia, przechodzimy do rzeczy. Dzisiejszym obiektem doświadczalnym jest Kamila99001. Przekonajcie się co wynikło z moich eksperymentów.

Makijaż:


Przed: Wszytko poprawnie, żadnych szaleństw ...ale co za tym idzie twarz całkiem "zwyczajna". Masz tak okrągłą buźkę, że żadna fryzura nie chce się wpasować, dobrze byłoby ją zmienić na szczuplejszą. Brwi za wysoko, nos też mógłby być odrobinę niżej.
Po: Krótka fryzura, ze względów wyżej wymienionych, w nieco jaśniejszych barwach. Makijaż a la smoky (biel, szarości i czerń), odrobina błyszczyku na dolnej wardze i nieco więcej różu. Klasyka.

Stylizacje:
Przed: Patrząc na ogrom stylowych ubrań z dobrą metką, myślę, że stać Cię na więcej. Brakuje tutaj mocnego akcentu, stylizacja jest mdła i zupełnie nie wiem jaki chciałaś uzyskać efekt. Poza tym ...futrzana torba nie jest ok.
Po: Klasycznie: czarna spódnica, biała koszula. Do tego delikatne dodatki w kolorze czerni i złota. Mimo wielu ubrań (po które trzeba skakać z pokoju do pokoju) trudno wyhaczyć ciuchy które będą z sobą współgrać w stu procentach. Znana metka to nie wszystko -niestety. Brakuje mi tu zwykłej prostej kopertówki.
Po2: Ciekawa tunika z OTTO, jeszcze takiej nie wdziałam :) Do tego popielaty blezer, jasne rurki i kontrastujące buty. Prosto i elegancko.

Czekam na Wasze opinie.
Nadal przyjmuje zgłoszenia do metamorfoz. (Redakcja -> MalaMargusia -zamów metamorfozę)
Trzymajcie się ciepło i z dala od jesiennego przeziębienia ;)

Wszystkie błędy ortograficzne, stylistyczne i językowe zamierzone, z wyjątkiem tych niezamierzonych.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mam pytanie, ale nie na ten temat, a mianowicie czy dochodzą wam te pieniądze z tych paczek ,które otwieracie po zalogowaniu się na stardoll? Bo mi nie.. od samego początku tego szajsu..I Może coś źle robie,albo coś. No nie wiem. Może pomożecie jakoś?

Pozdrawiam

awusia pisze...

Piękne!

DaisyShey pisze...

Dolka 'przed' jest masakryczna.'Po' od razu lepiej.

Paula552 pisze...

Przed aż tak masakrycznie nie jest ;)
Wyolbrzymiasz trochę ;p