niedziela, 30 września 2012

" i od rana kolejna przemiana.. "

Siemanko:D
Wczoraj niestety nie miałam czasu, aby dodać metamorfozę. Miałam do południa masę obowiązków i musiałam się ze wszystkim wyrobić do 14:00, bo oglądałam mecz siatkówki :) Później miałam wyjazd, wróciłam późno i nie miałam już sił pisać:> Dobra, nie zanudzam, przechodzę do rzeczy-BubblyMrsWhite!

Przed: Pierwszą rzeczą jaką muszę napisać, jest to, że nie znoszę tych "dorabianych" piersi! Niżej w stylizacji przekonacie się dlaczego. Tak ogólnie nie jest źle, gdybyś zdjęła te kolczyki które są na włosach (!!) i zmieniła kolor brwi na taki jak włosy to byłoby spoko:)
Po: Miałaś tylko trzy cienie, więc nie miałam zbyt wielkiego pola do popisu. Lubię tą fryzurę, bardzo pasuje do Twojej doll:) I kolor ten, też według mnie jest lepszy!
Przed: Tak normalnie, prosto:) Nie mam nic do zarzucenia:>
Po: Ciuchów również za dużo nie miałaś.. a na dodatek większość chyba była białych, których nie mogłam użyć po prześwitywały "dorabiane" piersi.... Szału nie ma w tych stylizacjach.. Proponuję kupić ci czarną bokserkę, bo pasowałaby do niektórych Twoich ciuchów, ja w drugiej stylizacji byłam zmuszona zrobić ją z dwóch par czarnych spodenek xd A torebkę ze stanika. Więc trochę się namęczyłam przy Twojej doll, żeby coś w miarę ładnego zrobić:) + proponuję zawsze na początku gry w stardoll kupić sobie jakieś tanie, podstawowe ciuchy (jeansy,bokserki, jakąś marynarkę, zwykłe szpilki) a nie tak jak w Twoim przypadku wieeeelką, ogromną tunikę, z którą nie ma jak kombinować, a była za 13sd, jeszcze coś takiego było w Twojej szafie, ale zapomniałam już :>


KTO CHCE METAMORFOZĘ ??
następna w kolejce ..Kolorowa :)


~Kamila99001

3 komentarze:

BubblyMrsWhite pisze...

Hahaha.
Dziękuję za opinie już idę na zakupy kupić torebkę bokserkę idp :) :*
Bardzo mnie się podoba ta stylizacja i dziękuję ;)

angelika pisze...

;)Angelika.1999

martusia2515 pisze...

chciałabym się zgłosić do metki ;)

martusia2515