czwartek, 20 września 2012

Charakterystyka stylu- Modern Minimalism

Sztuka minimalistyczna wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji, dlatego warto, o ile to możliwe, rozpowszechniać ją również w przydomowych ogrodach - będąc w takim wnętrzu nie czujemy się przytłoczeni, a wręcz przeciwnie.  Minimalizm to przede wszystkim styl życia. Nie musimy zaprzątać sobie głowy, niepotrzebnymi i nieważnymi sprawami. Tak samo jest we wnętrzu. Nie otaczamy się niepotrzebnymi i przeszkadzającymi meblami, bo to tylko burzy naszą harmonię. Wystarczy nam krzesło od Starck'a, jakaś kanapa Kler, lub po prostu kilka poduszek Armaniego.

A jak jest na Stardoll?


Na sd minimalizm może wyglądać różnie. Ja osobiście kocham ten styl i często go pokazuję w swoim apartamencie, a to dlatego, że lubię prostotę życia.Może dlatego, że jestem spokojna i nie lubię hałasu? Tak na tym też polega minimalizm, Może więc dlatego wielu użytkownikom stardoll spodobał się ten kierunek w projektowaniu wnętrz ? Nie wiem. Ja nie zamienię go na żaden inny. Nie wyobrażam sobie tego. :) A wy co sądzicie o tym stylu? Podoba się on wam na stardoll?


 

3 komentarze:

Autyzm i zespół Aspergera pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
BalbinkaCool pisze...

Też bardzo lubię ten styl, właściwie można by go uznać za filozofię życia ... niestety w życiu realnym nie zawsze da się go zrealizować z różnych powodów. Dlatego na stardoll z przyjemnością go sobie uprawiam, w różnych wersjach takiej minimalistycznej prostoty. Trafny artykuł a aranżacje wnętrz sympatycznie do mnie przemawiają. Pozdrawiam!

BalbinkaCool

DaisyShey pisze...

Lubię minimalizm, ale wolę takie bardziej 'ciepłe' wnętrza.