czwartek, 2 sierpnia 2012

Zmieniamy się! - SuperMyla5 (Przeczytaj PS)

Po krótkiej przerwie czas na kolejną metamorfozę, a więc skalpel siostro i operujemy przy SuperMyla5. 
Przed: Fatalnie. Spódnica poszerza w bioderkach - nie kupujemy takich ciuszków nie tylko na stardoll, ale i w realnym życiu. Bluzka nie do tej spódnicy, a w dzisiejszych czasach stardoll to i do niczego. Buty - o matko, moja babcia ma lepsze kapciuszki. Kopertówka jest jedyną ładną rzeczą, ale oczywiście tu niekoniecznie wpasowaną. Ogólnie not! Są jakieś mankamenty, które są okey. Kolorystyka i takie różne drobiazgi, które sprawiają, że oceniam to tak, a nie inaczej. Moja ocena 1,5/6

Po: Powiem krótko - nie podoba mi się. Zwyklak, nawet bez torby. Przynajmniej twój tył nie wygląda jak u Nicki Minaj :) Lubię krój spodni ze stardesign, więc nie mogłam ich nie użyć. Buty to standardowe szpilki, a top z ciekawym wzorem urozmaica stylizację.
Przed: Ten kolor "stardollowej" skóry nieco mnie odrzuca, ale każdy ma swój gust i ja to szanuję. Makijaż oczu z farbek do twarzy?  Pomysłowe, ale raczej wolałabym zobaczyć oryginalny cień do powiek. I choć ta fryzura jest moim faworytem, tu coś mi nie leży. Choć lubię błyszczyk w tym wydaniu też jakoś mi nie gra. Choć pod względem standardowym - ok, to w moich oczach - not. Jednak będę skłonna postawić ci w miarę (jak na to) wysoką ocenę. Moja ocena: 3,5/6

Po: Zmieniłam fryzurę, na bardziej elegancką i pasującą do karnacji, którą radzę zmienić na bladość.  Makijaż oczu, choć tandetny pozostawiłam, bo przecież nic innego nie wykonam z farbkami do twarzy, bez żadnych cieni. Zmyłam błyszczyk i to by było na tyle.

Ocena ogólna: W każdym pokoju masz inny styl, ale ja wykonuję metkę tego w którym jesteś zapisana. Radzę uporządkować szafę, pochować stare śmiecie i darmówki, a zaopatrzyć się w nowości zgodne z bieżącymi trendami. Radzę przeszukać starbazar, bo zawsze można znaleźć perełki w niskich cenach. A i zakupy kosmetyków, również bardzo potrzebne.

Ocena łączna: 5/12

PS: Kolejka nadal zamknięta, lecz radzę się szykować bo wkrótce kolejne otwarcie, no chyba że na tej kolejce rozdam nagrody i zajmiemy się drugą turą zabawy. Wkrótce na blogu będę pisała nie tylko o metkach, ale zobaczymy też troszkę inną stronę stardoll. O tym już niedługo, więc czytajcie online-stardoll :)

3 komentarze:

angelika pisze...

fajna metka 5/5

Angelika.1999

Mylaa pisze...

Dobra, fajnie. Ale skąd ja mam niby wziąć kase na kosmetyki i te ' perełki ' -.- ? Przecież widzisz że nie jestem ss a sd mam tylko 5 i to z fb -.- . A co do skóry, to ja wole opalone a nie bledziuchy, które nigdy słońca nie widziały. -.-

truskaffkowe pisze...

No a to moja wina, że nie masz ss? W realnym życiu opalone ok, ale na stardoll wali to kiczem. Zgłosiłaś się do metki to ją wykonałam, oceniałam tak jak uważam. Niby po co miałabym kłamać? Piszę co uważam, istnieje coś takiego jak wolność słowa i możesz się z tym zgadzać lub nie. :)