wtorek, 7 sierpnia 2012

Metamorfozy Paige

Witajcie!Nowy,nowe metki.Dziś będzie trochę więcej metek niż zazwyczaj bo zgłosiły się dziś te osoby do metek więc nie odkładam nic na jutro.


FIOLETOWA97
PRZED:Ta prześwitująca bluzka nie pasuje do niczego,jedynie kolorystycznie do butów.
PO:Zamiast krótkich spodenek i prześwitującej bluzki wybrałam długie spodnie "rurki" i bluzkę z rękawami do łokci,a do tego dodałam pasek i naszyjnik oraz buty co tworzy idealną całość.

LALUSIANR5
PRZED:Powiem jedno słowo:fatalnie.Banda nie pasuje do reszty stroju tak samo jak i włosy.
PO:Zamiast tylu rzeczy wybrałam trzy:spódnica,która w połączeniu w tym "sweterkiem" wygląda jak sukienka przykryta częściowo.Więcej problemu miałam z dobraniem obuwia gdyż masz mało butów pasujących do tego właśnie zestawienia ale jakoś dałam radę i znalazłam coś.Radzę zmienić fryzurę na inną nie koniecznie inny kolor.

DOMISIA78
PRZED:Nie jest tak źle tylko ja zamiast leginsów dałabym spodnie czarne i inne kolczyki bo te są za duże.
PO:Wybrałam dwie bluzki,które po złączeniu stworzyły jedną,a do tego spodnie i fioletowe baleriny.Wiem ta metka mi nie wyszła za dobrze ale mam nadzieję że chociaż komuś przypadnie do gustu.

SUPERKESZA456

PRZED:Katastrofa.Kamizelka nie pasuje do reszty.Fryzura wygląda bardziej na elegancką więc nie współgra z resztą.
PO:Trzy kolory stworzyły moim zdaniem świetne zestawienie.Dwie bluzki tworzące jedną po złożeniu i spodnie czarne z pantoflami.Podobno czerń wyszczupla więc chyba to prawa bo twoja dol wygląda szczuplej niż w podartych mimo że one też są czarne.

1 komentarz:

angelika pisze...

spoko metki 5/5

Angelika.1999