sobota, 25 sierpnia 2012

Metamorfozy Paige

Witajcie!Dzisiaj znów dodam jak zwykle metkę apartamentu.Mam nadzieję,że wam się spodoba bo mnie jakoś nie przekonuje do siebie i nie jestem w 100% zadowolona z wyniku.Niestety nie miałam zbyt wiele artykułów do wykorzystania.Moja prośba do wszystkich:Jeśli się zgłaszacie do metek to proszę wyjmijcie wszystko do jednego pokoju ze schowka bo czasem bywa że nie mam z czego zrobić metki.

ankaaa96

 PRZED:Hmm no sama nie wiem jak to opisać.Wiać że lubisz styl romantyczny ale nie potrzebne tu są te róże i paprotki wiszące oraz walizka.To psuje cały efekt ale ogólnie jest dobrze.

PO:Starałam się dodać trochę romantyzmu.Tam gdzie szafa jeśli będziesz korzystała z tej metki dokup brązową "tapetę" (wiesz te kwadraty kolorowe) i będzie super.Mam nadzieję,że się podoba.

Następna w kolejce jest: Myszuunia

4 komentarze:

Oll pisze...

Wow, super było przed, ale po jeszcze lepiej. :D

angelika pisze...

5/5

Angelika.1999

ankaaa96 pisze...

fajna metka tylko zgłaszałam sie z myslą o tym pastelowym pokoju no ale zapomniałam sie widocznie w nim zapisac no trudno ale dzieki ;)

ankaaa96

paige.mathews pisze...

no niestety miałam tylko podane,że mam zrobić a większość osób chce metkę głównego więc zrobiłam główny.Możesz zapisać się na metkę pokoju innego tylko podaj dokładnie który to ma być

do ankaaa97