sobota, 11 sierpnia 2012

Metamorfozy Paige

Witajcie!
Na samym początku chciałabym was przeprosić za moje spóźnienie z metką ale dopiero teraz miałam czas usiąść i na spokojnie coś zrobić gdyż w ciągu dnia ganiałam po mieście za przyborami szkolnymi,sami rozumiecie jaka to męka,normalnie tortury.Bieganie od sklepu do sklepu by kupić co trzeba,a to tego się zapomniało,a to tego.Po późnym powrocie z zakupów musiałam odpocząć chwilkę i coś zjeść więc dopiero teraz się zebrałam.Będzie jeszcze taki jeden dzień że nie dodam nic w ciągu dnia bo nie wszystko udało mi się kupić.

LOVEMIKA14
PRZED:Hmm...No dobra mam być szczera aż do bólu więc będę.Mimo,że jesteś "Świeża" to ładnie urządziłaś swój apartament za co należy ci się pochwała ale co do stylizacji to nie szczególnie mi się ona spodobała.
Może po prostu nie mój styl,a może na prawdę jest aż tak źle,sama nie wiem lepiej niech inni ocenią.

PO:Postawiłam na dwa kolory:niebieski i biały.Jako nowa masz mało ubrań w szafie więc nie miałam zbyt wielkiego wyboru więc stworzyłam moim zdaniem śliczną stylizację z tego co miałam.Jak wam się podoba?


PRZED:Oczy masz pomalowane w stylu gotyku.Usta są okropne tak jak i nos więc radzę ci zmienić.
PO:Długie lekko falowane czarne włosy i tusz na rzęsach idealnie pasują do mojej stylizacji.

3 komentarze:

Myszuunia pisze...

Metamorfoza nawet spoko, w końcu nie miałaś zbytniego pola do popisu, ze względu na ilość ubrań ;) Ale wkradł się tutaj pewien błąd i to dość rażący, gdyż ,,świeża" piszemy przez ,,ż", a nie ,,rz".

paige.mathews pisze...

bardzo ci dziękuję za poprawę

angelika pisze...

5/5

Angelika.1999