czwartek, 16 sierpnia 2012

Metamorfoza Angelika.1999- ty widzisz i nie grzmisz!!!

Dzisiaj mamy metamorfozę. Jednak jestem bardzo zawiedziona. Z tych którzy się zgłosili, prawie wszyscy nie dostaną swojej upragnionej metamorfozy, ponieważ nie mam z czego jej zrobić. Po prostu w apartamentach nie ma nic oprócz darmówek i jakiś bezużytecznych rzeczy. Pełno ciuchów, z których mało co mi się podoba, nie wiem, proszę, jeśli chcecie się zgłosić do metamorfozy, to miejcie coś, z czego można ją zrobić, bo nie zrobię jej z niczego. Z pustego i Salomon nie naleje, jak to mówią. Więc zaczynamy.

przed: Od czego tu zacząć. Masakra, jednym słowem. Powiem ci szczerze. Masz chyba wszystkie możliwe pokoje na stardoll, a po co ci one, skoro żaden z nich nie jest urządzony, albo leży w nim sterta ubrań ? Cieszę się, że kolekcjonujesz HB i projekty, ale możesz dla nich zrobić bardziej wystrzałowe miejsce, gdzie będą wyglądały bardziej dostojnie. Bez sensu dla mnie jest ten apartament. Radzę ci , zamiast w tony ubrań zainwestuj w apartament. Szczerze.!


Po: Wydziergałam takie coś. Nie jestem z tej metamorfozy zadowolona, ale jak mam być ? No, nic. Trudno. Kolory powinny do siebie pasować. Skoro wybrałaś beżowe, brązowe wnętrze w BV, to musisz adekwatnie do tego wybierać dodatki, a po co ci to niebieskie confetti ? Nie rozumiem. Masz charakterystyczny styl, więc twój apartament też powinien dodawać rockowego klimatu, a wygląda mi jak narazie na opuszczoną rezydencję starej babci. Sorry, ale taka jest prawda według mnie. Trudno. Może mnie znienawidzisz, ale to jest do bani. Nic się nie klei. W ogóle nic, kompletnie. Patrz, ile zarobiłabyś na apartamenr sprzedając wszystkie HB. Widzisz, mogłabyś kilka takich apartamentów urządzić. Musisz zadbać o apartament, bo jak już setny raz mówię, to twoja druga wizytówka! Ale jak narazie, nie odwiedziłabym cię drugi raz.
To by było na tyle, nie wiem, kiedy kolejna metamorfoza, ponieważ mam problemy z internetem i muszę zmienić operatora, a to zajmie mi pewnie z 10 dni, więc nie wiem, jak to będzie z blogiem. Dzisiaj na razie jeszcze piszę. Przepraszam i pozdrawiam...

8 komentarzy:

Paula552 pisze...

Po jest o wiele lepiej, ale przydałaby się jeszcze metamorfoza doll..

angelika pisze...

lubie styl emo i dobrze mi z tym

Angelika.1999

angelika pisze...

thx za metke

Angelika.1999

loki4 pisze...

W takim razie chcę zgłosić mój czerwony pokój który dotychczas był zamknięty i niedokończony.
Mogę wydać max 15 sd. Rzeczy znajdą się w białym pokoju. Chcę styl arabski, coś takiego podobnego do tego co już mam w tym pokoju.
loki4

Milio33 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
loooooolcia14 pisze...

"Przed" rzeczywiście trochę tam cyrku, trochę "bicz willi", jakiś misiek się zawieruszył... Pokój po metamorfozie zapowiada się fajnie, oczywiście można by się czepnąć braku dodatków itd., ale pole do popisu miałaś bardzo ograniczone :) na pewno po dokupieniu paru elementów dekoracji pokoik zrobi się bardzo przytulny ;)

Banarama pisze...

Wiadomo każdy ma swój styl . . ,ale ocena obejmuje również apartament . . ; ]

Paula552 pisze...

Rozumiem, że lubisz ten styl. Każdy ma inny gust, i nie chcę Cię obrazić na prawdę, ale widziałam o wiele ładniejsze emosy.