niedziela, 26 sierpnia 2012

Margusiowe metamorfozy -martusia2515

Witajcie kochani!
Przybywam z kolejną, spóźnioną niestety metamorfozą. Post miał się ukazać już wczoraj, ale nieodparta siła wyciągnęła mnie z internetowego świata :)
Tym razem zajmiemy się martusia2515. Więc do dzieła.

Makijaż:

Przed: Mam propozycję nie do odrzucenia :) Szybciutko zmienisz kształt ust na mniej kaczkowate i kształt twarzy na mniej pyzaty. Co Ty na to? Gwarantuję, że będzie o niebo lepiej. Makijaż w porządku, nie mam się do czego przyczepić. Co do fryzury ...noszę taką samą, więc co ja tu będę dużo mówić ;]
Po: Wyrzucamy okropne okularki, raz-dwa! Pozostałam przy krótkim uczesaniu, ponieważ z racji Twojej okrąglutkiej buzi -nie da się dopasować żadnych długich włosów. Makijaż bardzo podobny, tylko o ciut innym kształcie. Ust wolałam nie malować ...wiecie dlaczego.


Stylizacja:


Przed: Nie wiem co napisać... Jest kiepsko, ale widywałam gorsze stylizacje. Wyrzuć ten top z koniem, potrafi zepsuć wszystkie stylizacje ;)
Po: Piękna sukienka! Aż żal nie ubrać. Poza tym jeszcze takiej kopertówki nie widziałam! Było strasznie trudno dobrać dodatki, ale wykorzystałam co tylko się dało. Brakuje tylko jakiegoś delikatnego naszyjnika, bo doll straszy golizną w okolicy obojczyków ;>
Po2: Świetna torba na ramię! Serio, masz dodatki których świat nie widział, a używasz tych z Basic.
Prosta stylizacja, można rzec, iż to "domowa elegancja" czy coś w ten deseń ;) Nawet okulary i krótka fryzurka pasują do całości.


Dzisiaj mało opisu, bo od wczoraj ulotniły się moje przemyślenia na temat stylizacji i makijażu. Muszę publikować metamorfozy zaraz po ich ukończeniu, bo inaczej to ...klapa.

Czekam z niecierpliwością na konstruktywną krytykę ;)
Pozdrawiam serdecznie!

5 komentarzy:

DaisyShey pisze...

Makijaż po mi się podoba. W ubraniach nie podoba mi się pierwsza stylizacja "po". Jak dla mnie efekt psuje pasek bez, którego było by pusto, ale tą pustkę można by było uzupełnić nieobecnym tu wisiorkiem. Ale druga stylizacja jest idealna;)

Oll pisze...

Obydwie stylizacje PO mnie zachwyciły. Cudne! W makijażu PO noo... No makijaż ładny. Resztę psuje kształt twarzy, ale to by się dało przeżyć. Usta są nie do wybaczenia.

Selenaolciax

angelika pisze...

5/5

Angelika.1999

martusia2515 pisze...

Kształt głowy zmienię, bo jak tak teraz na ten patrzę... brak słów, a co do ust to się zastanowię. Makijaż fajny jak i obie styliacje, ale zgadzam się z DaisyShey ten pasek w pierwszej stylizacji psuje efekt, ale pomimo wszystko mi się podoba :)

loooooolcia14 pisze...

Nie będę oryginalna i również poruszę temat paska:) jak dla mnie jest zbyt "ciężki" do tej krótkiej, delikatnej sukieneczki. Natomiast druga stylizacja jest już całkiem spoko :)