niedziela, 5 sierpnia 2012

Darmówki na stardoll

Hej, jak wam mijają wakacje ?? Już półmetek, jak to szybko leci. Dzisiaj pod lupę weźmiemy nasze stardollowe darmówki, czyli coś co niedawno było hitem świata stardoll. Po wpisaniu w wyszukiwarce google hasła: "darmówki na stardoll", znajdziemy wiele, wiele stron z darmówkami, czy to są meble, ubrania, czy wnętrza. Niektóre podobają się graczom, inne nie przypadają im do gustu, ale nie w tym rzecz. Pierwsza sprawa to sposób ich zdobycia. Głównie przez zagraniczne strony, ale i nie tylko.Taką darmówkę możemy też dostać od stardoll Stuff po wykonaniu odpowiednich czynności.  W niektórych stronach jesteśmy narażeni na stratę konta, w innych nie, ale zawsze może zaistnieć taka możliwość. Jeśli chcemy taką darmówkę zdobyć, wystarczy zalogować się przez taką właśnie stronę, lub zmienić proxy, albo inne. To nie jest sprawa mocno kluczowa.
Co innego to wygląd tych darmówek, oraz jaką funkcję spełniają. Na początku swojej kariery, były to głównie dodatki, jakieś ubrania. Jednak mimo czasu jaki upłynął od tego, kiedy darmówki zaczęły robić się coraz bardziej popularne, nie postawiono kroku milowego w spełnieniu jednego z kilków zastrzeżeń graczów. Tylko niektóre darmówki są lepsze, niż były 2-3 lata temu. Weźmy pod uwagę meble, które dostajemy po zapisaniu się do klubu:No przyznam, że nie są to najpiękniejsze meble, które stardoll mógł dla nas zrobić za darmo. Mimo, że za nie nic nie płacimy, nie powinny wyglądać tak jakby były dziełem szalonego grafika. A do tego jeszcze metka, która pokazuje nam skąd mamy taki mebelek. no to już gruba przesada. Po co w meblach i dodatkach metki ??

Niektóre jednak są w porządku, na przykład te, które dostajemy po zakupie ss na określony czas. Te są naprawdę spoko, według mnie. 


Są też inne, może lepsze, może gorsze. A wy jakie macie doświadczenia związane z darmówkami na sd?? Często z nich korzystacie, czy może nie za bardzo ?? Piszcie w komentarzach

8 komentarzy:

Adusia2525 pisze...

Nie rozumiem sensu robienia takiej notki, ale spoko O.o.

santana pisze...

Ale zauważyłaś różnice że te disnejowskie są naprawde za darmo a te które są wg cb ,,spoko" dostajemy po wydani masy pieniędzy na roczne superstar?!

santana pisze...

Ale zauważyłaś różnice że te disnejowskie są naprawde za darmo a te które są wg cb ,,spoko" dostajemy po wydani masy pieniędzy na roczne superstar?!

MalaMargusia pisze...

Zgadzam się, wydaje mi się, że ciuchy i meble otrzymane po doładowaniu SS są bardziej dodatkiem niż darmówką...

angelika pisze...

zgadzam sie z komentarzami nademna

Angelika.1999

Milio33 pisze...

To czy według ciebie jakie posty są dobre ?? Tony metamorfoz i jakiś stylizacji, które potrafi każdy?? Piszę posty o stardoll, ty robisz stylizacje i metamorfozy, więc trzymaj się tego :)

Adusia2525 pisze...

Ale ja nadal nie widzę sensu robienia postu, o rzeczach które większość użytkowników zna. W formie poradnika dla początkujących byłoby to ok, ale tak samo w sobie to raczej nie.

Jagoda&Weronika pisze...

ale do jakiego klubu się trzeba zapisać?