czwartek, 23 sierpnia 2012

The suits of stardoll- Ranking

Dzisiaj mam dla was coś innego. Nie będę pisać o blogach, ale zamierzam pokazać wam całkiem inny ranking. Dziś powiemy sobie o naszych ukochanych apartamentach. Wybiorę 6 tych, które są dzisiaj na stardoll.Szykujcie się.

miejsce 6: truskaffkowe

Tak, wiec mamy tutaj miejsce 6. I co ja mam powiedzieć ? Nie dawno mój apartament został oceniony jako zwyklaczek z z odrobiną gustu. Hmmm. To dzisiaj ja chciałabym ocenić twój apartament. No nie mam za dużo do powiedzenia. Chyba bardziej inwestujesz w ubrania niż w pokoje, bo sądząc po ich pustce, nie poświęcasz im zbytniej uwagi. Są puste, puste i jeszcze raz puste. Normalnie, jakby je złodzieje do remontu przygotowali. Cóż. Prawda. I jeszcze, popracuj nad nim i to ostro, bo twój apartament jest w opłakanym stanie.  Ocena : 3/10

_______________________________________________________________

miejsce 5:  MalaMargusia

Tu jest o niebo lepiej. Apartament nie jest cudem świata nowoczesnego, ale nie odstrasza. Wręcz przeciwnie. Przyciąga prostotą, stylem i elegancją. Widać Margusia już od dawna zna zasadę, że apartament jest naszą drugą wizytówką. I bardzo dobrze, bo jak narazie to prezentuje się wyjątkowo dobrze. Mam tylko jedno "ale". Mianowicie to, że kanapa całkowicie tu nie pasuje. Ale to tylko szczegół.  Daję ci 6/10.
_______________________________________________________________

miejsce 4 :  Harajukugirlpl

 Nie jestem zachwycona, kompletnie nie mój styl zarówno doll jak i apartamentu, ale jednak przyciąga. Jest w nim coś co dodaje takiej jakby energii, mimo, że to tylko wirtualny apartament. Jest ok, nie mogę więcej powiedzieć, gdyż nie ma co się rozpisywać. Ocena : 6,5/10

_______________________________________________________________

miejsce 3 : kicia_micia2210

Twój apartament jest ok, bardzo ale to bardzo mi się podoba. Prosto scvhludnie i na temat. Nic dodać nic ująć. Praktycznie nie mam do czego się przyczepić, ponieważ wszystko jest w porządku. Brakuje tylko nutki szaleństwa. Popracuj nad tym a masz szansę na miejsce pierwsze
Ocena 8/10

_______________________________________________________________

miejsce 2 : SashaVong

Jedna z moich zagranicznych koleżanek zna się na modzie zarówno na stardoll, jak i w realu. Jej apartament przyciąga uwagę, nie ma co. Jest to jeden z najlepszych jaki kiedykolwiek widziałam. Jestem zauroczona i zachwycona, ponieważ kocham szarość, minimalizm i prostotę. Kocham :) Ocena 9,5/10.

________________________________________________________________


miejsce 1 : AnnDoll88

Wczoraj brała udział w rankingu blogów, dzisiaj tutaj. Wczoraj nie poszczęściło się. A dzisiaj wręcz przeciwnie. Jej apartament kusi, przyciąga i zaskakuje. Niczym piękny pokój z Journal Magazine. Jestem zachwycona. Nic dodać, że tak powiem do tego się nie da, bo można zepsuć piękną kompozycję. Warto zainwestować w apartament, by wyglądał jak ten. :)

 Ocena : 9,6/10 .


Oto nasz dzisiejszy ranking, wkrótce ranking najgorzej ubranych na stardoll. Szykujcie się!


6 komentarzy:

MalaMargusia pisze...

Czy ja się zgłaszałam do oceny apartamentu? O_O
"Mam jedno ale. Mianowicie."
Mianowicie co? Bo chyba nie dokończyłaś :)

angelika pisze...

hmm..


Angelika.1999

Milio33 pisze...

To nie jest ocena apartamentu, tylko ranking, te rzeczy są przeciwieństwami.

MalaMargusia pisze...

Nie są przeciwieństwami :)
Czym jest zatem 6/10; 9,5/10 itd. jeśli nie oceną?

Milio33 pisze...

oj,oj,oj, widzę, że nie masz się czego czepić. To jest ocena moja droga, ale jak mówi tytuł, to jest ranking i do niego nie było zgłoszeń i nie będzie.

truskaffkowe pisze...

O i teraz się popisujesz głupotą - ktoś Cię skrytykował i ty już musisz jego apartament oceniać. Nikt cię o to nie prosił to po pierwsze, po drugie masz usunąć mój apartament z tego rankingu gdyż nie wyrażam zgody na upublicznianie jego zdjęć na tym blogu przez Ciebie. Aha i do twojej wiadomości nie inwestuję w gry takie jak stardoll. Tym bardziej że od 3 września kończę z stardoll, a wchodzić będę sporadycznie. Ubrania mam tylko po to jeśli w przyszłości ktoś z moich znajomych, czy rodziny chciał sobie w to grać i żeby cośkolwiek miał.