czwartek, 9 sierpnia 2012

Apartamentowe porady 3.- inspiracja

To już trzeci z pięciu postów. Czy chcecie by było ich więcej ? Piszcie w komentarzach. Dzisiaj inspiracja, ponieważ przygotowuję się do pokazania wam nowego magazynu, który zapowiadałam już przed moim wyjazdem. Miał się ukazać, jednak się nie ukazał. Ale, wszystko w swoim czasie. :)


A dzisiaj pokażę wam kilka inspiracji, które możecie spokojnie kopiować. Pierwsza z nich, to połączenie niebieskiego, białego i czerni. Niby nie pasuje, ale tworzy kontrast. Wnętrze nie jest ani nowoczesne, ani eklektyczne. Jednak można tu dostrzec kilka kropek minimalizmu, ale nie jest on aż tak mocno zaznaczony. Więc możecie się jedynie go tutaj doszukiwać, ale nie wiem czy macie się do czego przyczepić :)  Jak wam się podoba ??? Komentujcie.
Druga inspiracja, to kolejna część tego samego pokoju, jednak trochę inna. Brak czarnej podłogi i mebli spowodował zatarcie kontrastu, jedynie cząstki z niego zostały. Ale według mnie to jeden z lepszych moich pokoi, ale to osądzicie wy. Nie jest zbyt wymyślny, ale prostota, to to co lubię.


Kolejne inspiracje:Chcę wam też przedstawić pierwszą okładkę pierwszego blogowego magazynu, który w całości będzie stworzony przezemnie. 


Doll pochodzi z bloga MINT AND FRESH- jej właścicielem jest marcelq. 
Znajdziecie tu fotorelację i reportaż z tego właśnie bloga. To temat główny. Reszty nie mogę zdradzić. 
Komentujcie ! 
Zapraszam ...
 

2 komentarze:

angelika pisze...

oo super

Angelika.1999

Adusia2525 pisze...

Pokój z różowymi akcentami wygląda ciekawie.