środa, 8 sierpnia 2012

Apartamentowe porady 2.

Dzisiaj pomysł całkiem z innej beczki. Czy spotkaliście się kiedyś z tapetami, które są zrobione w StarDesign z paneli, które kosztują 4 sd-szt. ?? Ja tak, i to wiele razy. Jednak nie do końca satysfakcjonują mnie takie właśnie tapety. Ja szukam czegoś lepszego, od tego czym jest tapeta na stardol teraz. Jest to jeszcze nie do końca znane ale można łatwo i szybko wykonać coś swoimi stardollowymi rękami :)

A więc zaczynajmy. Dzisiaj pokażę wam jak zrobić pokój w stylu klubu, dyskoteki, albo baru. Śmiało możecie wykorzystać ten patent u siebie w apartamencie. No, to bez zbytniego przedłużania pokażę wam te cudności.
Jak wam się podoba ? Według mnie jest cudne. I do tego można to wykonywać w różnych kolorach i wzorach.. Zaraz pokażę wam w jakich. Potrzebne jest tylko własne wyobrażenie na temat dyskoteki albo space ship. Każdy ma jakieś na pewno. Moje jest takie właśnie.


Jak zrobić takie coś ???

                                                           (Kliknij aby powiększyć obrazek)
Aby zrobić takie coś można się bawić tymi cieniami, i w ten sposób, w kwadraciku powyżej wyjdą całkowicie inne wzory. Różne kolory i desenie pokażą wam jak powinien wyglądać właśnie wasz pokój :)
A teraz jak zrobić pokój w stylu disco!
Zapraszam.


A teraz jakie meble i dodatki pasują do takiego wnętrza.
Są to głównie rzeczy ze sklepu Kitsch. Wielu z was pomyśli sobie, że ten pomysł jest strasznie drogi i nie warto może zawracać sobie głowy takim czymś, ale według mnie w apartament warto inwestować każde stardollary. W końcu to nasza druga wizytówka po medoll. Można kupić więcej tych tapet, wtedy koszty będą większe. A można zrobić tak by kupić ich mniej, a potem powiększyć i wtedy suma będzie mniejsza a wzorki na ścianie będą większe. Szara podłoga kosztuje 5 stardollarów, też w StarDesign. Można kupić jedną, lub dwie, ważne by pasowało. Mi starczyła jedna. Więc jak widzicie może nie jest to aż tak drogi pomysł ? Zdecydujcie sami. A oto rzeczy. Jest ich tylko kilka, by rozbudzić wasz instynkt poszukiwacza. Może macie już takie meble, albo poszukajcie w SB, napewno coś się trafi :)


Nie wiem, czy dodam drugi post, bo nie mam na niego pomysłu, a apartamentowe porady 3. dopiero jutro. Więc jak macie jakieś pomysły to piszcie tutaj lub na mojego maila : marciak1122@gmail.com. Zapraszam.
 

5 komentarzy:

angelika pisze...

świetne porady

Angelika.1999

Myszuunia pisze...

Bardzo fajny post ;) A może pokażesz nam jak zrobić oczko wodne z wodospadem i jakąś roślinnością czy coś w tym stylu? :))

Milio33 pisze...

AA wiesz co ?? Bardzo ciekawy pomysł, wykorzystam go napewno :))

Adusia2525 pisze...

Ładnie ci wyszły te panele. Mnie najbardziej podobają się takie udające meble, niektóre kominki czy szafki wyglądają "jak żywe".

Milio33 pisze...

Dziękuję :)