wtorek, 24 lipca 2012

Zmieniamy się! - MalaMargusia

\
Dziś zaczepimy o MalaMargusia.To już moja przedostatnia metka w tej kolejce, proszę zgłaszajcie się bo jak mogę dodawać wyniki konkursu skoro udział biorą zaledwie 4 osoby? To przecież nic nie kosztuje, a można jedynie zarobić :) TU znajdziecie, wszystkie informacje, a czasem wystarczy zapytać. Nie gryzę (chyba).

Przed: Miałaś w innym pokoju ustawiony inny styl, ale zrobiłam metkę tego w jakim byłaś zapisana jako główny. Wszystko na swoim miejscu. Kolory świetnie współgrają, baletki pasują idealnie choć przecież wydają się mało praktyczne. Stonowana kolorystyka - nie dostaję oczopląsów. Troszkę rażą mnie kolczyki pod wargą, choć chyba było to dopasowane do tej innej stylizacji. Moja ocena: 5,5/6 

Po: Nie miałam za wiele pomysłów i postawiłam na klasykę nieco z jesiennych dni. Niewiele beżu i przeważająca ilość brązów oraz bieli. Naszyjnik uważam za zbędny i wystarczy w zupełności taka prostota. Chyba nie jest źle, ale cudów również brak :)

Przed: Makijaż zakochałam się, kolorystyka no wprost cud, miód i orzeszki. Te kolczyki (blah, blah) no nie lubię po prostu. Wszystko inne wspaniałe, więc się skuszę na tą 6 choć może by coś odjąć za kolczyki? Nie, nie mogę tego zrobić - Moja ocena: 6/6 *_*

Po: Nie mogłam zmienić makijażu - nie było na tyle kosmetyków aby zmienić ustawienie, więc pozostał ten cud. Usunęłam biżuterię, a włosy zmieniłam na długie. Miałam pozostać przy bieli, ale musiałam coś zrobić bo co by to była za metka.

Ocena ogólna: Było, jest i mam nadzieje będzie dobrze. Nie było zbyt wiele co zmieniać postawiłam na brązy, beże i wyszło jak wyszło.

Ocena łączna: 11,5/12

________________________
Zapraszam do metek można się tu zgłaszać ;)

5 komentarzy:

MalaMargusia pisze...

Szczerze mówiąc kolczyki pozostawiłam z przyzwyczajenia :D

Metka wyszła super, przeszkadzają mi jednak wielkie brązowe buciory ;] Wiem, wiem ..innych brązowych butów nie mam, sama nad tym ubolewam.
Dzięki :)

angelika pisze...

super metka jesli sie wczesniej nie zglosilam to teraz sie zglaszam

Angelika.1999

truskaffkowe pisze...

no też miała kłopot z butami ale jakoś najbardziej pasowały ;)

truskaffkowe pisze...

zgłaszasz się już 3 raz i to ty jesteś tą osobą którą teraz będę robić :D

Lgois pisze...

Zgłaszam się do metamorfozy
Lgois