niedziela, 22 lipca 2012

Zmieniamy się! - JuliaxxD

Oto i pierwsza metamorfoza. Moją zabawę na tym blogu zaczęłam od JuliaxxD, mam nadzieję, że moja ocena okaże się trafioną. No to co zaczynamy :)
Przed: Nie znam się zbyt na takich rockowych stylizacjach. Nie przepadam za takim wyglądem więc ocenię to nie z własnej perspektywy, lecz jakości wykonania. Włosy są wprost fenomenalne i choć to połączenie z góry jest skazane na porażkę, tu podoba mi się! Opaska moim zdaniem jest przesadzona, ale kolczyk mogę znieść :) Kurteczkę lubię więc u mnie na plusie, prosta spódniczka i top - to nie może się nie udać. Leonki w dłoni, nie mam nic do zarzucenia. Myślę, że chciałaś uzyskać ciemniejszy kolor rajstop, lecz przy spódniczce widać nie dociągnięcia. Połączyłaś buty, a to w pewnym sensie DIY, wspieram "twórczość" na stardoll, więc ok. Stardollowych tatuaży nie lubię, ale czasem warto przymknąć na nie oko. Moja ocena: 4/6

Po: Maksymalna metamorfoza. Z zbuntowanej dziewczyny, na elegancką kobietkę. Koniec z czernią w końcu mamy lato :) Lubię tą kolorystykę, do obuwia mam zastrzeżenia, ale nw na co bym je zmieniła. Kopertówka i te spodnie - tak, tak, tak! Bluzeczka jest bardzo ciekawa i ma fajne zastosowanie. Masz dość dużo ładnych ubrań z, których można stworzyć na prawdę magiczne zestawy.
Przed: Ach te włoski, a makijaż wszystko tak jak być powinno. Interesująca kolorystyka, Francja - elegancja. No jakby nie ten kolczyk, to bym nad 6 pomyślała. Poza tym drobiazgiem jest wspaniale. Moja ocena: 5,5/6

Po: Nie jestem zadowolona, troszkę się spieszyłam więc makijaż nie jest dobry. Dobrze, że chociaż ta kolorystyka tuszuję niedoskonałości. Chyba powinnaś zastanowić się nad makijażem w tych kolorach, bo robisz ładne, a ta delikatność by się sprawdziła. Gdybym miała się ocenić dałabym sobie 1/6 a to 1 tylko za kolorystykę i twoje kosmetyki :)

Ocena ogólna: Bardzo fajnie i choć nie lubię takiego stylu tu spodobało mi się. 
Ocena łączna:  9,5/12
___________________________________
Zapraszam do metamorfoz można się tu zgłaszać, a ja biorę się za kolejne metki :)

1 komentarz:

angelika pisze...

ja kocham styl rockowy i zglaszam sie do metki

Angelika.1999