środa, 25 lipca 2012

Zmieniamy się! - DaisyShey

Jestem szczęśliwa, że zgłosiły się kolejne 3 osoby. Pomyślałam, że od razu zabiorę się do pracy. Poszłam za kolejnością, czyli teraz DaisyShey.
Przed: Jest rockowo, ale nie tandetnie czyli tak jak być powinno. Brak "emosiowych" podtekstów przy stroju (niekoniecznie makijażu). Klasyka rockowej czerni troszkę mnie przerasta więc znów oceniam poprawność, a nie mój gust. Torebko-spódnica mówisz? Ciekawe DIY, więc miło popatrzeć na stardollową pomysłowość. Podkolanówki z deka odstają, ale na taki szczegół przymknąć można oczko. Trochę wszystkiego za wiele, ale kto co lubi. Moja ocena: 4/6

Po: Gorsecik nieco ożywił zawsze modną czerń. Zauważyłam, że to twój kolor i postanowiłam go użyć. Torebeczka to moje DIY z twoich czarnych pasków. Spódnica zawsze moim faworytem, a naszyjnik - no kto nie kocha sów. Buty dodają ciężkości i charakteru takiemu outfitowi.
Przed: Po tak dobrym wstępie, muszę sama się rozczarować. Po co te kolczyki, po co rzęsy na włosach, po co "rozmazany" make-up? Pod tym opakowaniem kryje się ogromny potencjał i warto go wykorzystać. Nie mam za wiele do powiedzenia. Puder ładnie nałożony, włosy jedne z lepszych i masz kilka atutów dzięki którym ocena tak wygląda. Moja ocena: 3/6

Po: Delikatność - naturalność ;) Jasne włosy "na chłopca" i delikatny makijaż oczu, odrobina pudru i bam, bam, bam mamy zwycięzce! Myślę, że spodoba ci się tak radykalna zmiana.

Ocena ogólna: Nie jest źle. Masz mnóstwo hb ubrań i biżuterii. Czyżbyś była kolekcjonerką? Podziwiam wydanie tak wielkich sum, a i piękny apartament, który za darmo się nie stworzył.
Ocena łączna: 7/12

_____________________________
Zapraszam do metek bo jak kilkakrotnie powtarzałam można tylko zyskać i na metce i konkursie w gratisie. TU coś nieco więcej. Proszę najlepiej zgłaszać się pod tym postem lub w mojej kg. (truskaffkowe)

7 komentarzy:

DaisyShey pisze...

Na reszcie ktoś zauważył, że jest rockowo:D Ubiór mi się podoba, a makijaż także, ale nie mój gust po prostu wolę wyrazistość. Kolczyki, bo uwielbiam percing- co chyba widać. Jak się przyglądać to nie zawsze jestem na rockowo:D Tylko okazja mnie do tego zmusiła: mój naj zespół przyjeżdża do Polski(!). Kiedyś na pewno zainspiruję się metką. Może za jakiś czas zgłoszę się ponownie:)

DaisyShey

Lgois pisze...

Ładna metamorfoza, udana :) Zgłaszam się do metamorfozy.

Lgois

angelika pisze...

tez kocham rock metal

Angelika.1999

Paula552 pisze...

Fryzura na chłopca mi się nie podoba , a tak to ładnie :D
Paula552

MalaMargusia pisze...

Podoba mi się zarówno przed jak i po :) Miło, że próbujesz trafić w gust osoby, u której przeprowadzasz metamorfozę ..bo mroczne stylizacje są jak najbardziej zaje.., no wiesz. :)

truskaffkowe pisze...

rockowe, mroczne ok, ale emosiowe - nie, nie i jeszcze raz nie ;)

MalaMargusia pisze...

A czy ja mówię, że emosiowe? :D br