poniedziałek, 23 lipca 2012

Zmieniamy się! - Adusia2525

Dziś zajmiemy się Adusia2525. A oto efekty wielu prób.

Przed: Modne ostatnio retro w zawsze na topie czerni. Ryzykowne połączenie wzorów sprawdziło się.  Kapelusz dodaje wdzięku, buciki DIY - to wiadomo wspieram tą twórczość. Plecaczek/torebka - vintage. Nie mam za wiele do powiedzenia, a moja ocena: 5/6

Po: W twojej szafie jest mnóstwo świetnych ubrań lecz po mimo braku weny stworzyłam takie cosik. Mięta, biel i odrobina czerni czyli nic nadzwyczajnego.
Przed: Prosto, ciemno nic nadzwyczajnego. Nie ma za wiele co oceniać. Nie mam się na czym oprzeć więc dałabym jakoś 3 bo i puder, troszkę tuszu, więc niech tak zostanie, choć dam 4 bo widziałam poprzednie odsłony i wiem, że sługujesz nawet na 6 ale muszę być sprawiedliwa i oceniać to co widzę . Moja ocena: 4/6

Po: Może i nie jest radośnie, ale też nie całkiem ponuro. Postawiłam (jak rzadko) na fiolet i udało się. Podobają mi się oczy za różnorodność barw.Choć nie pasuje do stroju jaki wykonałam, a bardziej do poprzedniego - zachwycił mnie.

Ocena ogólna: Przyznam się ciągle wchodziłam na twój profil, ale ilość ubrań w szafie mnie przerastała. Nie miałam weny, ale przecież nie mogę zatrzymywać kolejki dlatego zrobiłam to. Miałaś wiele cudownych outfitów gdy przez ten czas wchodziłam na cb, na przykład ostatnio w bieli. Często się przebierasz i w sumie dobrze, bo fakt masz w co i tak ładnie poukładane ;)

Ocena łączna: 9/12
________________________________
Zapraszam do metek, bo można zdobywać za nie nagrody, o tym więcej w TEJ notce :)

2 komentarze:

angelika pisze...

fajna metka

Angelika.1999

Adusia2525 pisze...

Dziękuje za ocenę i ładną metamorfozę :)