poniedziałek, 2 lipca 2012

Wakacje się rozpoczęły, a więc czas ruszyć na zakupy szkolne :P

Jak to zwykle we wszystkich domach bywa ledwie złapiemy oddech wakacyjny a już na następny dzień zaczynamy poszukiwania szkolnych przedmiotów na kolejny rok szkolny... gdzie taniej, gdzie wygodniej, gdzie dostępniej, itd.
Ja już jakiś czas uganiałam się za czymś z konikami lub za przedmiotem z serii Bella Sara ale dopiero dziś rozpoczęłam tak zwane szkolne zakupy. Ala ma obecnie 8 lat więc jest na etapie "nie cierpię różowego" i "nie noszę Kubusia Puchatka"... Ogólnie rzecz biorąc taki wiek, że ma swój foch. Od jakiegoś czasu zbiera wszystko z konikami, no a jakikolwiek przedmiot z serii BS wprawia ją w zachwyt. Tak więc jak wspomniałam wcześniej ruszyłam dziś na pierwsze szkolne zakupy i oto co udało mi się kupić za "jedyne" 37zł - piórnik z serii BS.


A czy u Was szkolne zakupy rozpoczynacie zaraz na początku wakacji? Czy rodzice zostawiają wszystko na ostatnią chwilę? Macie jakieś wymarzone kolekcje, z której chcielibyście mieć przedmioty szkolne?

14 komentarzy:

Madi-1234 pisze...

Rodzice zostawiają wszystko na ostatnią chwilę :C Może mi kupią chociaż plecak w ciągu wakacji, bo tak to zawsze nie wcześniej niż 1 września.

MalaMargusia pisze...

Pewnie pod koniec sierpnia sprawię sobie nowy długopis i kilka zeszytów
...jeśli nie zapomnę.

Antid0te pisze...

Moja mama wszystko zostawia na ostatnią chwilę, nie mówiąc o zakupie szkolnych przyborów. ;)

santana pisze...

Ja na koniec na pewno nie na pocz atek.

heros. pisze...

Różnie, ale większość na ostatnią chwilę :D

megagwiazda22 pisze...

Moi rodzice to wszystko na ostatnią chwile ja też hah

Adusia2525 pisze...

Ale śliczny piórnik (*.*)

angelika pisze...

ja kupuje przybory szklone na poczatek i koniec wakacji a co do kolekcji do plecak i piornik zamawiam z allegro z rockowymi zesplami takimi ja np ac/dc czy nirvana

Angelika.1999

`Paninka pisze...

Ja zawsze kupuje w ostatnie dni sierpnia :)
Ładny piórniczek^^

Wera2110 pisze...

Dzisiaj rano byłam po część książek (czyt. te, które już były w księgarni). Rozglądałam się już za jakimiś przyborami szkolnymi, piórnikami i torbą, ale nie było nic ciekawego więc nic nie zakupiłam. Co do piórników - wszędzie "Zmierzch" i "Hello Kitty". O.o Nie ma nic normalnego, na koniec będę nosić długopisy w reklamówce... Jedynie moja uwagę przykuł prosty a pakowny piórnik "Manchester United" i zaczęłam się rozglądać, czy nie ma czegoś takiego z innymi klubami ale nie było, także wyszłam z kilkoma podręcznikami i jednym zeszytem ćwiczeń.

MiNi pisze...

Ja dzisiaj rano byłam po ćwiczeniówki, a podręczniki kupiłam kilka dni temu, więc mam już wszystkie książki do 6 kl.Jeśli chodzi o przybory szkolne to kupię je pewnie w sierpniu.W tym roku będę rozglądać się za rzeczami ze spongeboba.; )
Bodzia1998

Anonimowy pisze...

A ja tylko kupuje zeszyty :P
kayababy

Ninde (DesignerNadine) pisze...

Książki kupuję na początku wakacji, bo tańsze, ale z resztą czekam na ostatni tydzień sierpnia. W tym roku na szczęście tylko zeszyty, piórnik i plecak mam z zeszłego roku, całkiem dobry ;)

Paula552 pisze...

Zależy kiedy rodzice mi kupują rzeczy szkolne , rzadko mają czas bo wynajmują pokoje więc zazwyczaj kupują mi pod ,koniec sierpnia ;) Też kiedyś miałam taki bunt , że nie cierpiałam różowego , tez jakoś w wieku 8 lat ; D Teraz już mi przeszło ;)