sobota, 21 lipca 2012

Rozwiązanie stardollowego konkursu "Zadaj pytanie Gosi.Stardoll"Konkurs ten miał trwać do 22 lipca, jednak adminom chyba tak bardzo śpieszy się na urlop, że postanowili opublikować wyniki konkursu oraz pytania do Gosi.Stardoll już dziś. Troszkę szkoda, bo właśnie zbierałam się do zadania jej pytania.... no cóż, trudno, może jeszcze kiedyś będzie taka szansa, a puki co możecie w Magazynie Stardoll przeczytać o co pytały użytkowniczki, które wygrały.przejdź do pytań użytkowników i odpowiedzi Gosi.Stardoll


PS: Zamieszczam artykuł z odpowiedziami na blogu na wypadek gdyby miał zniknąć z magazynu. Powiem tak, na te pytania które padły odpowiedzi zbyt dla mnie oczywiste, nic mnie nie zaskoczyło.... no i nadal nie znam odpowiedzi na wiele pytań, które mnie nurtują... eh.


GOSIA ODPOWIADA

Witajcie Kochane Laleczki!
Konkurs Zadaj Pytanie Gosi. Stardoll już się zakończył. Otrzymałam całe mnóstwo interesujących pytań i całe dnie głowiłam się, które wybrać:)

Niestety mogłam wybrać tylko ograniczoną liczbę, a oto zwycięzkie pytania. Mam nadzieję, że pomogą nam one poznać się lepiej, a zabawa na Stardoll będzie jeszcze ciekawsza.
1. Witaj. Droga gosiu.stardoll, wiele dolek inspiruje się Twoimi stylizacjami. Wiele z nich polega na Tobie i wystrzega się modowej wpadki. Czy czujesz się w jakiś sposób odpowiedzialna za styl który wyznaczasz Polskim dolkom?
   Zawsze staram się podążać za swoim własnym stylem, który mam nadzieję inspiruje też innych. Ja sama często inspiruję się Waszymi stylizacjami i podziwiam to, jak wyglądacie.
  Stardoll to świetne miejsce do dyskusji nad modą i wymiany pomysłami odnośnie stylu.
  2. Czy twój styl na stardoll odpowiada twojemu stylowi w codziennym życiu ?
   Zdecydowanie tak, aczkolwiek na Stardoll staram się zawsze wyglądać bardziej elegancko. W domu często lubię mieć na sobie ubrania przede wszystkim wygodne, w których czuję sie dobrze.
   Uwielbiam jednak jak każda kobieta dodać swoim strojom szczyptę glamour na wyjątkowe okazje!
    3. Hej Gosia, Moje pytanie jest proste i nie zajmujące dużej ilości czasu na odpowiedź. Zawsze byłam ciekawa czy moderatorzy gier albo jak tam się nazywa wyjeżdżają na wakacje, bo jeśli tak to kto się zajmuje tym kontem?
   Myślę, że moje pytanie nie jest skomplikowane :) 
   DzikaNatka2001
    Oczywiście, jak każdy potrzebujemy urlopu i chwili wytchnienia. Podczas, gdy nas nie ma zastępują nas inne osoby ze Stardoll. Staramy się, aby Stardoll działało bez zarzutów cały czas.
     4. Droga Gosiu! Czy nastolatki XXI wieku, które grają w Stardoll,nie zatracają swojej prawdziwej osobowości?
     Myślę, że nie. Na Stardoll każdy ma szansę pokazać swój styl, pasję i to, kim jest. Indywidualność i kreatywność jest naszym Mottem! Dlatego Laleczki nie bójcie się wyróżniać.
      5. Czy Gosiu masz swój własny styl? Jak tak to napisz Mi jaki.Jestem bardzo ciekawa. ☺
      Pewnie, że mam Uwielbiam kolorowe, kobiece sukienki, baletki i słodkie kopertówki. Mój styl jest także sportowy i często można mnie zobaczyć w wygodnych legginsach i T-shirtach.
      6. "Czy miłość jest delikatna?
      nie raczej brutalna i ostra
      kłuje jak oset" . 
      Ze słowami Szekspira urodziłam się i z nimi umrę. Dużo pytań mam do ciebie, lecz jedno wybrać muszę. Czy miłość jest ostem czy kwiatem róży ,ludzie je hodują tysiącami w jednym ogrodzie i nie znajdują w nich tego, czego szukają?
       Miłość dla mnie jest zawsze na topie! Ah, te motylki w brzuchu i uczucie, że jest ktoś, komu na Tobie zależy! Uważam, że miłość to uczucie, którego nie da się do końca opisać, bo dla każdego znaczy coś innego.
       7. Który sklep jest Twoim ulubionym w starplazie?
        Bez wahania LE LE i jeszcze raz LE. Mogę się całkowicie zatracić, robiąc zakupy właśnie w tym sklepie!
         8. Co możemy zrobić, żeby świat stał się lepszy?
          Uśmiechać się i pomagać innym to moja dewiza na lepszy świat! A jaka jest Twoja?
         9. Co sądzisz o stwierdzeniu Coco Chanel " Moda nie powinna rodzić się na ulicy " ? Jesteś za czy przeciw temu stwierdzeniu ?
           Uważam, że ulica jest doskonałym miejscem na podpatrywanie trendów i źródłem inspiracji dla wielu fashionistek. Dlatego też nie całkiem mogę się zgodzić z Coco. Myślę jednak, że projektantka zachwyciłaby się naszym street fashion, gdyby żyła w dziesiejszych czasach.
           10. Czy Twoja dollka odzwierciedla Twój wygląd realny, czy to tylko rzeczy które najbardziej Ci się podobają, i jaki styl ubierania preferujesz ?

          Moja Dolka nigdy nie ma zbyt intensywnego makijażu, na co dzień też unikam ciężkich podkładów i zbyt wielu kosmetyków. Stawiam na naturalność! Jeśli mogę Wam coś zdradzić to to, że bardzo chciałabym się nauczyć robić fryzury takie jak są na Stardoll! Często znajduje nowinki makijażowe tutaj. 

          1 komentarz:

          angelika pisze...

          nawet ciekawe pytania

          Angelika.1999